Uzun sürelik ucuz koltuk önerisi

• Konuyu başlatan Qr1m
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 266

Qr1m

Centipat
Daha fazla  
Okul zamanı 17.00'dan gece 12-1'e kadar oturuyorum tatillerde sabahtan akşama neredeyse, yani anlayacağınız aralıksız uzun süre kullanabileceğim ve fiyatı pahalı olmayan koltuk önerebilir misiniz? Öncelikle uzun olursa çok iyi olur şu anki koltuğun en büyük problemi kafamın boşta kalması uzun sürede boynu çok yoruyor. 4000-5000 bandını geçmeden, çok kalitesiz ürünlere de girmeden alabileceğim neler var?

Okul zamanı 17.00'dan gece 12-1'e kadar oturuyorum tatillerde sabahtan akşama neredeyse, yani anlayacağınız aralıksız uzun süre kullanabileceğim ve fiyatı pahalı olmayan koltuk önerebilir misiniz? Öncelikle uzun olursa çok iyi olur şu anki koltuğun en büyük problemi kafamın boşta kalması uzun sürede boynu çok yoruyor. 4000-5000 bandını geçmeden, çok kalitesiz ürünlere de girmeden alabileceğim neler var?

Bütçen 4-5k arası ama sana önerebileceğim en güzel koltuklardan beri Hawk çok uzun süre götürür çok rahat boyunluğuda var kafan boşta kalmaz 2K daha çıkabiliyorsan öneririm.

O bütçe de düzgün oyuncu koltuğu bulamazsın ya bütçeni 6500 ya da üstüne çek ya da yönetici koltuğu al.

O bütçe de düzgün oyuncu koltuğu bulamazsın ya bütçeni 6500 ya da üstüne çek ya da yönetici koltuğu al.
6500 e ne alinir peki?

Hepsiburada yorumları çok iyi kullanan tanıdıklarım da var onlarda memnun. Tabii uzun vadede nasıldır orasını bilemem.
Ses cikariyor sikayetleri cokmus. Birisi bakimini yapmasina ragmen sesten kurtulamamis. XMAX ve ExVega Vesta arasindayim acikcasi. Exveganin bas yastigi elyaf bel yastigi visco ve ekstra 1 tane de hediye visco bel destegi var su an. XMAX ise poliuretan yani minderiyle ayni maddeden yapmislar yastiklari. Elyaftan kalitelidir diye dusunuyorum cunku elyaf ezilip kagit gibi oluyor uzun kullanimda. XMAXin minderi de daha dolgun geldi. Sikayet sayisi da az ve eski modellerde. Kendileri de sitede baya uzun uzun bilgilendirme yapmislar. Eksiklerini giderdiklerini verdikleri garantiden bahsetmisler tepeden tirnaga garantiliymis.

Ses cikariyor sikayetleri cokmus. Birisi bakimini yapmasina ragmen sesten kurtulamamis. XMAX ve Exvega vesta arasindayim açıkçası. Exvega'nin bas yastigi elyaf bel yastigi visco ve ekstra 1 tane de hediye visco bel destegi var su an. XMAX ise poliuretan yani minderiyle ayni maddeden yapmislar yastiklari. Elyaftan kalitelidir diye dusunuyorum cunku elyaf ezilip kagit gibi oluyor uzun kullanimda. XMAX'in minderi de daha dolgun geldi. Sikayet sayisi da az ve eski modellerde. Kendileri de sitede bayağı uzun uzun bilgilendirme yapmislar. Eksiklerini giderdiklerini verdikleri garantiden bahsetmisler tepeden tirnaga garantiliymis.

Bende yorumlarda tam tersini gördüm Hawk yorumlarında 4 yıldızdan aşağı yorum yok 4 yıldız verenlerin çoğu da kargodan dolayı vermiş. Exvega sitesinde ise sağa sola kayma problemi ile ilgili yorumlar vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı