Kaliteli ve uzun ömürlu bir koltuk önerisi

dorukcakmk

Hectopat
Merhaba, yillardir salondan alidigim koltugu kullandim sirtim belim omzum her yerim cok agriyor birkaç sonra. Yeni kaliteli beni 3 5yil goturcek rahat bir koltuk ariyorum elimde param var 10bin ustune pek cikmak istemiyorum ama kalite icin deger. Kullanici yorumlarini paylasirsaniz sevinirim.
Su ana kadar baktiklarm. Hawk future ve Exvega andromeda var ama yorumlar genelde hep kotu bilemedim yardimci olursaniz sevinirim.

Hocam merhaba, hawk future fena bir koltuk değil, genellikle montaj delikleriyle alakalı sorunlara tanık oldum, ama genel itibariyle alınabilir bir koltuk.
Ben Exvega Andromeda kullanıcısıyım, 2. seneye doğru gidiyoruz. Benim aldığım eski nesil, 2024 de model güncelleme aldı ve baya iyi oldu. Ben gayet memnunum.

Merhaba, yillardir salondan alidigim koltugu kullandim sirtim belim omzum her yerim cok agriyor birkaç sonra. Yeni kaliteli beni 3 5yil goturcek rahat bir koltuk ariyorum elimde param var 10bin ustune pek cikmak istemiyorum ama kalite icin deger. Kullanici yorumlarini paylasirsaniz sevinirim.
Su ana kadar baktiklarm. Hawk future ve Exvega andromeda var ama yorumlar genelde hep kotu bilemedim yardimci olursaniz sevinirim.

Visco yastık ekleyip bu koltuğu almanı öneririm youthall indirim kodu ile 400 TL indirim alabilirsin.

Arastirdim bayağı XDrive'ya da Hawk falan alacağım bu diger markalar cok problemli ozellikle Exvega ve ziodan uzak durmak lazim iptal iade bile kabul etmiyorlarmis siparisi gectin mi yalansin bozuk kirik gonderiyorlarmis hep. bilindik guvenilir 2 markadan bakip seçeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı