Uzun sürücek hikayeli oyun tavsiyesi

Aynen kanka, her oyun öneri postuna RDR2 yazıyorsunuz. Sence böyle bir soru soran adam RDR2'yi bilmiyor mudur ve maalesef RDR2 koca bir çöp.😀
Herkesin bilmesi gerek diye bir kaide mi var? Belki biliyordur ama oynamamıştır bunlar olağan şeyler bu kadar kasma be :D Gerilmek için tartışmak için yer arıyorsunuz yemin ederim, alt tarafı oyun önerisi ne bu agresiflik ne bu tavırlar ya, sana ne be adam :D

Aynen kanka, her oyun öneri postuna RDR2 yazıyorsunuz. Sence böyle bir soru soran adam RDR2'yi bilmiyor mudur ve maalesef RDR2 koca bir çöp.😀
Kimin neyi bilip bilmediğini kendisi bizzat söylemediği sürece biz bilemeyiz. Biz sadece öneririz, kullanıcı zaten oynamışsa "oynadım" der geçer. Ayrıca yaptığın bir eleştiri bile değil, RDR2 neden "çöp" diye soracak olsam verecek bir cevabın bile yok eminim. Oyun eleştirmeyi ve incelemeyi bilmeyen bir insanın fikri değersizdir istediğin kadar konuş burada, düzgün bir eleştiri yapmadığın sürece söylediğin hiçbir şeyin değeri yok.

Mass Effect LE serisinde 3 oyun var uzun süre götürür bence. The Witcher 3'ü ben 110 saatte bitirmiştim bu da mantıklı bir seçim olabilir.

Eğer soruyu soran kişi biliyorsa sorusunun altına, şu oyunları oynadım ya da biliyorum. Diye ekstra olarak belirtebilir.

Sırf farklı olmak için RDR2'ye de çöp diyenleri anlamıyorum hani ben sevmiyorum, bana göre değil diyebilirsiniz ki ben de sevmem. Kovboy teması benlik değil ama koskoca oyuna çöp demek de ne bileyim.

Geri
Yukarı