Uzun vadeli kullanım için telefon önerisi

hangisi

• Oy verenlerin toplamı
    33

alieren196

Centipat
Bütçem çok fazla yok 2. el alacğım aklımda 3 seçenek var.
Oppo A5S 64 GB.
iPhone 6S 32 GB.
Huawei Mate 10 Lite 32 GB.
IPhone'un bir süre sonra yazılım deesteği bitecek ama ben gittiği yere kadar kullanacağım için uzun vadeli bir telefon istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple'dan hayali maddi destek alanların yazacağı:
"Antroit alınmaz. Hele uzun vadede telefon elinde kalır. Arkadaşımın telefonu vardı oradan biliyorum. 1 hafta sonra satmış. Telefon havada kendi kendine 17 takla atmış. Minecraft PE beta sürümünde 11 efpies alıyormuş."

Şaka ve ironi bir yana bütçen ne kadar?

2016 senesinde sıfır 6S aldım cihazda kasma donma vs. yok PUBG Mobile oyununu en yüksek grafiklerde takılmadan çatır çutur oynatıyor. Buraya kadar her şey güzel ama cihazın şarj soketi ve bataryası rahmetli oldu. Apple cihazların genel sorunu hele 6S modelleri için soketleri çabuk bozuluyor almanızı tavsiye etmem siz bütçe belirtin biz yardımcı olmaya çalışalım.

A5s 1200TL'ye satılıyordu. Gümrük falan dediler ve sıfırı 2000TL'ye ulaşmış. Oppo'nun ucuz modeli. Android 9 gelmedi diye biliyorum. Sana önerim temiz 6S bulursan bataryasını değiştirmen. Bulamazsan Oppo al.

Bütçem çok fazla yok 2. el alacğım aklımda 3 seçenek var.
Oppo A5S 64 GB.
iPhone 6S 32 GB.
Huawei Mate 10 Lite 32 GB.
IPhone'un bir süre sonra yazılım deesteği bitecek ama ben gittiği yere kadar kullanacağım için uzun vadeli bir telefon istiyorum.
6S yazılım desteği olmadan en fazla 3 yıl sonra popüler uygulamalara desteği kesecek. Uzun vadede önermem.

Diğer iki cihaz özellik olarak birbirine yakın. Ben 64GB olduğu için Oppo dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı