Uzun zamandır mutsuzum

Merhabalar arkadaşlar,
Uzun bir süredir mutsuzum. Ne yaptıysam da mutlu olamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Not: Boş yorum atacaklar gelmezse sevinirim. Konuya yorum atmayınca ölmezsiniz.

Güncelleme:
Ne yaptıysam mutlu olamıyorum, aylardır aynı mutsuzluk devam ediyor. Umarım sizlerde durumlar iyidir. 03/08/2021.
Psikiyatr ile konuşmak da iyi gelebilir, neden mutsuz olduğunuzu konuşmak da acayip bir şekilde insana yardım ediyor. Belki bir başlangıç seviyesinde bir depresif bozukluğun vardır ki bunun çözümü yukarıdaki arkadaşların dediği gibi koşmak, egzersiz yapmaktır ama yine de bir psikiyatr ile görüşmelisin bence.

Merhabalar arkadaşlar,
Uzun bir süredir mutsuzum. Ne yaptıysam da mutlu olamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Güncelleme:
Ne yaptıysam mutlu olamıyorum, aylardır aynı mutsuzluk devam ediyor. Umarım sizlerde durumlar iyidir. 03/08/2021.
Ama ben boş yorumlar atarak mutlu oluyorum. Kendine seni mutlu edecek uğraşlar bul. Başarı insanı mutlu eder.

Yazılım öğrenebilirsin, bana ihtiyacın olursa beni etiketle.
İlgi alanlarını keşfet, onlara yönel.
Okulda öğretilen matematiğin dışına çık, araştırma yap.
Evrimi araştır.
Dinleri sorgula.
İdeolojileri değerlendir.
3D modelleme öğren.
Unity öğren.
Müzik yapmayı dene, MIDI klavye alacak durumun varsa seni eğlendirebilir.
Resim çiz.
Deneme çöz, ders çalış sıkılmıyorsan. Çok keyifliler.
Arkadaşların ile zaman geçir, Zoom odası açıp sohbet edin.

Aklıma geldikçe buraya eklerim.

Belki de tatilde çok oynayacaksın diye ailesi bilgisayarı yasaklamıştır ve bunların hiç birini yapamıyordur (benim gibi) 😔 hayallerde Unreal Engine'den oyun yapmak ve C# öğrenmek vardı.

Belki de tatilde çok oynayacaksın diye ailesi bilgisayarı yasaklamıştır ve bunların hiç birini yapamıyordur (benim gibi) 😔 hayallerde Unreal Engine'den oyun yapmak ve C# öğrenmek vardı.
Araştırma ve ilgi alanları kısmını hala yapabilirsin, ailen kendini geliştireceğin bir şeye izin vermeli. Babam oyun oynamamı sevmese de bilgisayarı veriyor sen de kendini geliştireceğini söyle zaten öyle yapıyorsun.

Merhabalar arkadaşlar,

Güncelleme:

Komik video izleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı