V Yerine W Yazanlara Sinir Olan Sadece Ben Miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende senin bir hatanı bulayım o zaman, ''felan'' diye bir kelime yok. İnsanların hatalarını bulma gördüğünde uyar ama suyunu çıkartma derim, arkadaş kaybedebilirsin.

Arkadaşlar hepiniz biliyorsunuz ki ''w,q,é,L vs.'' yazan kişilerden büyük bir kesim nefret ediyor zaten. Buraya bir tek ben mi nefret ediyorum diye konu açmak çok saçma. Hatırlıyorum bütün arkadaşlarım yapıyordu bu tarz şeyleri şimdi hepsi tumblr girl oldu. Geçiyor, öyle kalmıyor çoğu kişi. 25-26 yaşında veya yaşı 18 olan ama 4-5 senedir internette takılıp öyle yazan insan zaten, bilmiyorum. Bende Technopat yüzünden bu kadar ince ayar kurallara uyuyorum. (,'den sonra boşluk vs.) Yoksa dil kurallarına dikkat ediyorum ama birisiyle konuşurken her cümleye büyük harfle başlamak falan biraz zor geliyor. Ben neden kendimi anlattım şimdi anlamadım ama neyse iyi sosyaller. :D
Büyük bir kesim nefret ediyor mu sorusunun cevabını bilmediğim için bende 'acaba sadece ben miyim' diye düşündüğüm için bu başlığı açtım.

Küçüklüğümden beri nefret etmişimdir. Bazen arkadaşlar "evt" yazıyorlar. Bir "e" yazmak bu kadar mı zor diyorum.

Peki ya 'g' yerine 'q' yazanlara ne demeli? "Qardeşlerimle qece qece qeziyoz." Elim ayağım titrer böylelerini görünce.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı