Ben zeki miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Arkadaşlar merhaba,

Ben genellikle arkadaşlarım tarafından IQ yüksek birisi olarak adlandırılırım. Bir sorun olduğunda çözüm yollarını direkt bulurum(genellikle yapmam). Hatta bir dostum bana: "sende Einstein çapı bile var." demişti.

Genel olarak her şeye bir çözüm bulabiliyorum(genellikle yapmıyorum). Tek sorunum denilen şeyi anlamam biraz sürüyor.

Genel hayatta da aynıyım ben. Aklıma öyle fikirler gelir ki. Genel olarak olgun bir kişiliğe sahibim(dostlarım söyler). Telefonuma şu ana kadar hiç TikTok indirmedim.

Gün içerisinde genellikle Kodlama & Yazılım projem için 2 saat, Ders için 3 saat, Oyun için En fazla 1 saat ayırırım. Oyunu genellikle akşamları günün yorgunluğunu atmak için oynarım. Oynadığım oyunda Haxball veya Among US.

Genellikle duygularım mantığa dayalı. Bir kişiye kin tutsam dahi kinimi söndürmeye çalışırım. Haksızsam kabul ederim ve konuyu uzatmam.

Çocuk gibi şımarmam, Her gün çikolata veya pahalı yemekler gibi bir derdim yok. Karnım doysun kafasındayım(Ayda en fazla 1 gofret yerim).

Günümün çoğunluğunu Bilgisayar başında geçiririm.

Ders notlarım genellikle 70-80. Dönem sonu genel ortalamam 80'i rahat geçiyor.

Genellikle küfür kullanmam. Kullansam bile sadece samimi olduğum kişilerle ve minik küfürler ederim.

Ben zeki miyim?

Konuyu açma amacı ego tatmin etmek değildir umarım...

Genel hayatta da aynıyım ben. Aklıma öyle fikirler gelir ki. Genel olarak olgun bir kişiliğe sahibim.

Olgun olmanız iyi.

Telefonuma şu ana kadar hiç TikTok indirmedim.

TikTok kullanmayanlar biraz daha zeki sayılabilir benim gözümde, evet.

Gün içerisinde genellikle Kodlama & Yazılım projem için 2 saat, Ders için 3 saat, Oyun için En fazla 1 saat ayırırım. Oyunu genellikle akşamları günün yorgunluğunu atmak için oynarım. Oynadığım oyun Haxball veya Among US.

Zevkler...

Genellikle duygularım mantığa dayalı. Bir kişiye kin tutsam dahi kinimi söndürmeye çalışırım. Haksızsam kabul ederim ve konuyu uzatmam.

Karakter meselesi bence.

Çocuk gibi şımarmam, Her gün çikolata veya pahalı yemekler gibi bir derdim yok.

Bu zeka ile çok alakalı değil.

Bunun zeka ile bir alakası yok?

Akademik olarak ortalama bir zekan var diyebilirim sanırım.

Genellikle küfür kullanmam. Kullansam bile sadece samimi olduğum kişilerle ve minik küfürler ederim.

Küfür ile IQ arasında fazla ilişki olduğunu düşünmüyorum.

Belki.

Arkadaşlar merhaba,

Ben genellikle arkadaşlarım tarafından IQ yüksek birisi olarak adlandırılırım. Bir sorun olduğunda çözüm yollarını direk bulurum(genellikle yapmam). Hatta bir dostum bana: "sende Einstein çapı bile var." demişti.

Genel olarak her şeye bir çözüm bulabiliyorum(genellikle yapmıyorum). Tek sorunum denilen şeyi anlamam biraz sürüyor.

Genel hayatta da aynıyım ben. Aklıma öyle fikirler gelir ki. Genel olarak olgun bir kişiliğe sahibim(dostlarım söyler). Telefonuma şu ana kadar hiç TikTok indirmedim.

Gün içerisinde genellikle Kodlama & Yazılım projem için 2 saat, Ders için 3 saat, Oyun için En fazla 1 saat ayırırım. Oyunu genellikle akşamları günün yorgunluğunu atmak için oynarım. Oynadığım oyunda Haxball veya Among US.

Çocuk gibi şımarmam, Her gün çikolata veya pahalı yemekler gibi bir derdim yok. Karnım doysun kafasındayım(Ayda en fazla 1 gofret yerim).

Ben zeki miyim?
Bence yazılı ortalamanız düşük ben her sene 97 ortalama bırakırım bana öyle diyen yok. Tiktok kullanmam küfür kullanmam neredeyse aynıyız.

Arkadaşlar merhaba,

Ben genellikle arkadaşlarım tarafından IQ yüksek birisi olarak adlandırılırım. Bir sorun olduğunda çözüm yollarını direkt bulurum(genellikle yapmam). Hatta bir dostum bana: "sende Einstein çapı bile var." demişti.

Ben zeki miyim?
Aynen. Çok zekisin.
Böyle konular açarsan daha çoook linç yersin haberin ola.

Konuyu açma amacı ego tatmin etmek değildir umarım...

TikTok kullanmayanlar biraz daha zeki sayılabilir benim gözümde, evet.

Zevkler...

Karakter meselesi.

Bu zeka meselesi değil.

Bunun zeka ile bir alakası yok?

Akademik olarak ortalama bir zekan var diyebilirim sanırım.

Küfür ile IQ arasında fazla ilişki olduğunu düşünmüyorum.

Belki.
Amacım Egomu tatmin etmek değil. Bana ortaokuldayken sınıfın salağı derlerdi. O Yüzden merak ettim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı