V Yerine W Yazanlara Sinir Olan Sadece Ben Miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Waifu Impact

Kilopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526212193
Sosyal medyada görüyorum bu tipleri. Foruma üye olmadan önce de sinir olurdum şimdi daha da sinir oluyorum. Ewet yazınca eline ne geçiyor arkadaş. Evet yazsan veya araya harf sıkıştırmasan olmaz mı? Yhaw yazanlardan tut Keşqe yazanlara kadar. Gördükçe sinirleniyorum. Sadece bende olan bir problem mi bu?

Önceden kullanıyordum. Ancak son 5-6 senedir Türkçe yazıma dikkat ediyorum. Çevremde bir çok kişi benden alışıp özen göstermeye başladı. Dikkat etmek lazım bu gibi şeylere.

Ondan da kötüsü kendi davranışlarını insanlarla paylaşma gereği duyan kişiler. Tam bir ergenlik belirtisi. Facebook'ta Galatasaraylı, Fenerli olanlar beğensin tarzı yorumlar gibi. Kendi içtenliğinizi, kendi içinizde yaşayın. Bu tip zerzerişler çocukça.

Bu bahsettiğiniz şekilde yazan insanların profiline giriyorum, arkadaşlıktan çıkarıyorum. Zaten 2-3 kişi vardı, artık onlar da yok, rahatım. Tavsiye ederim.

W yazanların dışında bide yazıyı abuk subuk yazıp sonunada gdkfkf yazanlardanda nefret ediyorum (örnekti banlamayın beni :D ) .

Arkadaşlar hepiniz biliyorsunuz ki ''w,q,é,L vs.'' yazan kişilerden büyük bir kesim nefret ediyor zaten. Buraya bir tek ben mi nefret ediyorum diye konu açmak çok saçma. Hatırlıyorum bütün arkadaşlarım yapıyordu bu tarz şeyleri şimdi hepsi tumblr girl oldu. Geçiyor, öyle kalmıyor çoğu kişi. 25-26 yaşında veya yaşı 18 olan ama 4-5 senedir internette takılıp öyle yazan insan zaten, bilmiyorum. Bende Technopat yüzünden bu kadar ince ayar kurallara uyuyorum. (,'den sonra boşluk vs.) Yoksa dil kurallarına dikkat ediyorum ama birisiyle konuşurken her cümleye büyük harfle başlamak falan biraz zor geliyor. Ben neden kendimi anlattım şimdi anlamadım ama neyse iyi sosyaller. :D

Ben Technopat Sosyal'e katılalı yazıma dikkat ediyorum. İnsanların hatalarını felan bulmaya başladım. Okulda Türkçe dersi kötü olanlar, Technopat Sosyal'de yazsınlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı