VAC ban nasıl kaldırılır?

34Roxe

Hectopat
Arkadaşlar bildiğiniz üzere benim hesabım çalınmıştı, hesabımı çalan kişi de ben hesapta değilken hesaba VAC ban yedirmiş. Hesabı yeni aldım. Moralim çok bozuk. Arkadaşlar kaldırtamaz mıyım banı?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere benim hesabım çalınmıştı, hesabımı çalan kişi de ben hesapta değilken hesaba VAC ban yedirmiş. Hesabı yeni aldım. Moralim çok bozuk. Arkadaşlar kaldırtamaz mıyım banı?

Sanırsam hayır hesabın güvenliğinden sen sorumlusun diye biliyorum.

Maalesef, imkanı yok.

vac yasagi aldigim esnada.png

Konu Ban olunca iletişim kursanız bile cevap alamasınız, yani kaldırılmaz.

Yıllar önce bir link gelmişti tıkladım bilemedim işte cahillik hesap gitti çalan kişiler hesapta hile açıp VAC yedirmiş hesap öyle VAC'lı duruyor yıllardır ne açıldığı var ne ettiği açmıyorlar maalesef yeni hesapla devam ediyorum.

En kötüsü başına gelmiş. Geçmiş olsun.
Evet maalesef ama bunun bi çözümü yok mu hocam isteyerek yapmadım ben hastanedeydim bile kanser tedavisi alıyorum ne yapıcağımı şaşırdım hesabımı çaldırdım ilgilenemedim hesapla

Kaldırılmaz. Hesap sizin sorumluluğunuzda sonuçta. Sonucu acı olsa da bu konuda katı olma sebepleri de anlaşılır bir şey maalesef.
İsteyerek değildi bende hesabımın çalındığını bilmiyodum bügünde zar zor aldım zaten hesabı hastanedeydim hesap çalındığında tedavi alıyodum bilmiyodum böyle bişey olucağını :(

Kaldırılmaz. Hesap sizin sorumluluğunuzda sonuçta. Sonucu acı olsa da bu konuda katı olma sebepleri de anlaşılır bir şey maalesef.
İsteyerek değildi bende hesabımın çalındığını bilmiyodum bügünde zar zor aldım zaten hesabı hastanedeydim hesap çalındığında tedavi alıyodum bilmiyodum böyle bişey olucağını :(

Yeni konular

Geri
Yukarı