VAC Ban Yedim (Yine)

millennium

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar konumda da bahsettiğim gibi VAC ban yedim ve bu başıma 2. kez geliyor ama bu sefer hesabım değil, neyseki bilgisayarım banlandı bu durumu nasıl çözebilirim ve artık bu sorun canıma tak etmiş durumda. Valve gibi bir firmadan bu kadar kalitesizlik beklemezdim doğrusu adamlar hile yapanları banlamıyorlar adam akıllı oynayanları banlıyorlar.
Tek kelimeyle rezalet bir durum.

Boşu boşuna yediysen ticket at ve csgo dosylarını sil yeniden yükle oyunu açarken farklı bi program açmamaya özen gösterin ve vac cidden hile lere karşı hiç bir şey yapamıyor. Elimde en az 10 tane farklı csgo hilesi var bunları steam nasıl bildiricem bilginiz varmı ? Hesabı banlarlar diye hiç mesaj atmadım.

Boşu boşuna yediysen ticket at ve csgo dosylarını sil yeniden yükle oyunu açarken farklı bi program açmamaya özen gösterin ve vac cidden hile lere karşı hiç bir şey yapamıyor. Elimde en az 10 tane farklı csgo hilesi var bunları steam nasıl bildiricem bilginiz varmı ? Hesabı banlarlar diye hiç mesaj atmadım.
Arkadaşlar sorun gelen bir update ile çözüldü artık VAC korumalı sunuculara girebiliyorum.

arkadaşlar bu gün oyuna girdim ve sarı yazılar ile vac ban yazıyor hiç bir şekilde hile kullanmadım ne yapabilirim 350 wın vardı bu zamana kadar yemeyip de şimdi yemem saçma deilmi kaldırılma ihtimali varmıdır

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı