VAC Banlı Hesaba Ait Telefon Numarasını Farklı Hesapta Kullanma

Umut Şentürk

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den Left 4 Dead 2 oyunundan ban yemiştim. Bu banı yiyeli 68 gün oldu. Ben bu süreç içerisinde başka bir hesabımı tekrar kullanmaya başlayıp içerisinde oynadığım oyunları tekrardan aldım. Eski banlı hesaptaki ve bu diğer hesaptaki telefon numaralarını kaldırıp şu an kullandığım hesaba banlı hesabımdan kaldırmış olduğum telefon numarasını eklesem bu hesabımdan da ban yer miyim?

Yersin. Kullanma. Hesabınızın banı bittiği zaman ekleyin.
Banın bittiği zaman derken?Geçici bir ban değil VAC banı yedim ama o hesaba kayıtlı o numarayı kaldırdım.(Bugün aklıma geldi -_-)Ayrıca banı yiyeli 68 gün geçti söylediğim gibi.İnternette 3 ay süre geçtikten sonra kullanılabilir felan deniliyordu ama burada sizlerden de bilgi almak istedim

Galiba eklenebiliyor ama sana şöyle bir uyarı veriyor:

"Bu telefon numarasını aşağıdaki ilişkili kısıtlamalarından dolayı şu anda kabul edemiyoruz:
Şu oyun veya oyunlardaki VAC Yasaklamaları: XXX

Eğer bu telefon numarası ile başka bir ihlâl gerçekleştirilmezse, XX tarihinden sonra numara ile ilişkili olan kısıtlamaları üzerinize almadan telefonu ekleyebileceksiniz."

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı