VAC banlı hesaba oyun almak

İşletim sistemi
Windows 10

Ali Temur

Femtopat
Arkadaşlar merhaba 1.5 ay önce hesabım çalındı ve VAC ban yedim. 2. hesabımdan tekrar Rust alsam tekrar yer miyim? Rust destek ekibi tekrar yersin almanı önermem dedi. 1-bilgisayarımda hiçbir şekilde hiçbir oyunun hilesini bulamazsınız.
2-VAC banlı hesabın teli 2. hesapta yok.
Acaba tekrar alsam VAC ban yer miyim?

Rust " easy anti-cheat " ile korunuyor. Arkadaşım destek birimine yazmıştı yediğiniz 3. banın sonrasında alacağınız ban ile sisteminiz listeye alınıyor gibi bir cevap almıştı. Neye göre ban attıklarını açıklamıyorlar açık yaratmamak için fakat anakart-HDD-ekran kartı gibi bileşenlerin seri numarası gibi bir şeye atıyorlar sanırım banı.

Bu arada açıklık getireyim hile kullanan birisi değilim ben böyle bir durum yaşamadım o yüzden tam ayrıntı veremiyorum sadece hatırladığım kadarını paylaşmak istedim.
Steam profilim; Steam Community :: IbrhmCgty

Ek olarak konu sahibine; bu aynı cihazda 2. hesabınsa sıkıntı olacağını sanmıyorum fakat hesabınızda Steam Guard aktif etmenizi tavsiye ederim o şekilde kullanırsanız böyle bir durumla karşılacağınızı sanmam.

Son düzenleme:
@Ali Temur

İçeriği bana görsel olarak atabilir misiniz? Yeni bir hesap açıp tekrar satın alınca sorun olmaması lazım diye biliyorum.

Buyurun yani başka forumlarda şey okumuştum hileyi silin bir şey olmaz diyorlardı bende zaten en ufak bir macro falan bile yok buna güvendim ama önce 61 TL aldım Rust VAC ban yedi bu seferde indirimli 30TL alacağım bu da VAC ban yerse neredeyse 100TL zararım olacak.
@Ali Temur

İçeriği bana görsel olarak atabilir misiniz? Yeni bir hesap açıp tekrar satın alınca sorun olmaması lazım diye biliyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    136,9 KB · Görüntüleme: 81
  • Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    136,9 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Arkadaşlar 1.5 ay önce hesabım çalındı ve Rust'dan VAC ban yedirildi. Şimdi ise VAC banlı hesaba Sea of Thieves almayı düşünüyorum. Bir sıkıntı çıkar mı?

Dosya Ekleri

• IMG-20200507-WA0005.jpg
    IMG-20200507-WA0005.jpg
    119,7 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı