VAC banlı hesaba oyun almak

İşletim sistemi
Windows 10

Ali Temur

Femtopat
Arkadaşlar merhaba 1.5 ay önce hesabım çalındı ve VAC ban yedim. 2. hesabımdan tekrar Rust alsam tekrar yer miyim? Rust destek ekibi tekrar yersin almanı önermem dedi. 1-bilgisayarımda hiçbir şekilde hiçbir oyunun hilesini bulamazsınız.
2-VAC banlı hesabın teli 2. hesapta yok.
Acaba tekrar alsam VAC ban yer miyim?

Arkadaşlar merhaba 1.5 ay önce hesabım çalındı ve VAC ban yedim. 2. hesabımdan tekrar Rust alsam tekrar yer miyim? Rust destek ekibi tekrar yersin almanı önermem dedi. 1-bilgisayarımda hiçbir şekilde hiçbir oyunun hilesini bulamazsınız.
Hayır, herkes böyle yapıyor. Ban yemezsiniz.

Destek ekibinin böyle bir şey demesi çok ilginç geldi açıkcası. Sanırım yemezsiniz.

Note that Rust uses a 1 ban = all accounts banned system. I don't recommend buying it again since it'll cause a new ban. Desteğin attığı mesaj bu. Ayrıca para verip hile kullanmak demişsiniz ama hileyi açan ben değilim hesabımı çalan rus arkadaş zaten bilgisayarımda en küçük bir oyunun hilesi bile bulamazsınız.
İnanmayan arkadaşlar buyurun bakabilirsiniz(!)

Dosya Ekleri

• IMG-20200507-WA0005.jpg
    IMG-20200507-WA0005.jpg
    119,7 KB · Görüntüleme: 153
Konuya açıklık getireyim. Aynı cihaz üzerinden 3 kez VAC yerseniz HWID ban yiyorsunuz yani sistem bilgisayar bileşenlerinize ban atıyor arkadaşım bu şekilde ban yedi sıfır Steam hesabı açıp Rust aldığı gibi ban yiyor format vb kurtarmıyor.

Geri
Yukarı