CS:GO VAC Ban

gurecumut

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hani şu CS:GO gereksiz VAC ban atmaz diyen arkadaşlar vardı ya, nerede onlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hani şu CS:GO gereksiz VAC ban atmaz diyen arkadaşlar vardı ya, nerede onlar?
Yalnız Türkcan OW ban yemişti.

Zaten buna kim aldırış ediyorsa net nova 4 falandır. CS:GO'nun yayında esporculara bile VAC ban attığı çok kez görülmüştür.

Forumda haksız VAC ban diye konu açıldığından boş yapan kişiler gerçekten var ama genel olarak olarak haksız VAC ban aşırı aşırı nadir bir olay ve zaten geri alınıyor diye biliyorum.

haksız VAC ban aşırı aşırı nadir bir olay ve zaten geri alınıyor diye biliyorum.
Evet arkadaşlarımdan bir tanesinin vac banı açılmıştı ve hile değildi.Vac ban yemenin tek sebebi owerwatchı nova 4lerin kullanmasıdır.Adam iyi oynuyor kendisinden hileye bak deyip raporluyor.En az çift keleşde açılması gerekir owerwatchın.

Evet arkadaşlarımdan bir tanesinin VAC banı açılmıştı ve hile değildi. VAC ban yemenin tek sebebi Owerwatch'ı nova 4'lerin kullanmasıdır. Adam iyi oynuyor kendisinden hileye bak deyip raporluyor. En az çift keleşde açılması gerekir Owerwatch'ın.

O konulara hakkında çok bilgim yok şahsen Overwatch bile gereksiz geliyor bilerek anti-cheat yapmadıkları için Overwatch gibi saçma bir sistem çıkarıyorlar istese şu anda hileyi tamamen kaldırabilecek bir firma Valve.

O konulara hakkında çok bilgim yok şahsen Overwatch bile gereksiz geliyor bilerek anti-cheat yapmadıkları için Overwatch gibi saçma bir sistem çıkarıyorlar istese şu anda hileyi tamamen kaldırabilecek bir firma Valve.

Hileyle mücadele ediyoruz işte diye uydurulan bir sistem. Oradaki 1 hileci'yi banlatsan ne olacak 6546549879846789 tane hileci varken.

Ben gidip gezginlerden bir program indirdim yanında da virüs varmış virüsü hile diye algılayıp ban attı. İstersen -10 killin olsun değişmiyor.

Hileyle mücadele ediyoruz işte diye uydurulan bir sistem. Oradaki 1 hileci'yi banlatsan ne olacak 6546549879846789 tane hileci varken.
Valve işini gerçekten iyi biliyor oyunu ücretsiz yaparak millete Prime sürümü aldırıyor ve hileler banlanacağı zaman yeniden oynayacağını bildiği için el atmıyor.

Geri
Yukarı