VAC Banlı Steam hesaplarında aynı telefon numarasını kullanmak

E-posta ile korursanız, Steam pazarı'nda bir şey satarken 15 gün bekleme süresine takılırsınız. Onun haricinde sorun olmaz. E-posta adresiniz güvende olduğu sürece kolay kolay sıkıntı yaşamazsınız. İki adımlı doğrulamayı da etkinleştirdimi tamamdır.

Dediğim gibi, hesaplar kolay kolay çalınamaz. Siz bir açık vermediğiniz sürece hesabınıza erişemezler. Hesabınız ile ilgili bilgileri gizli tutmaya gayret gösterin. Kullandığınız e-posta adresi, hesaba giriş yaparken kullandığınız isim gibi. Üçüncü şahıslarla ne kadar çok bilgi paylaşırsanız o kadar teklikedesiniz demektir.

Bunun haricinde item veya kumar sitelerine hesabınızla giriş yapmaktan kaçının. Üç kuruşluk şeyler için riske girmeyin. Bu sitelerin çoğu zaten tekin siteler değil.

E postama iki adimli dogrulama için telefon numarami ekleyecgim mecbur. Gmail'ime eklersem bisy olur mu? Yani ban falan yemem degil mi e postama ekledim diye numarayi. Bir de pazardan bisy alabiliyorum degil mi sadece e posta ile koruyunca? Item satarken 15gun, alirken hemen geliyor değil mi sağ olun bu arada bir de merakliyim ve endiselyim o yuzden Soruyorum :D
E-posta ile korursanız, Steam pazarı'nda bir şey satarken 15 gün bekleme süresine takılırsınız. Onun haricinde sorun olmaz. E-posta adresiniz güvende olduğu sürece kolay kolay sıkıntı yaşamazsınız. İki adımlı doğrulamayı da etkinleştirdimi tamamdır.

Dediğim gibi, hesaplar kolay kolay çalınamaz. Siz bir açık vermediğiniz sürece hesabınıza erişemezler. Hesabınız ile ilgili bilgileri gizli tutmaya gayret gösterin. Kullandığınız e-posta adresi, hesaba giriş yaparken kullandığınız isim gibi. Üçüncü şahıslarla ne kadar çok bilgi paylaşırsanız o kadar teklikedesiniz demektir.

Bunun haricinde item veya kumar sitelerine hesabınızla giriş yapmaktan kaçının. Üç kuruşluk şeyler için riske girmeyin. Bu sitelerin çoğu zaten tekin siteler değil.

Her 15 günde bir hem Steam hesabimi hem de Gmail hesabimin sifrelerini degistirsem sknt olmaz değil mi?
E-posta ile korursanız, Steam Pazarı'nda bir şey satarken 15 gün bekleme süresine takılırsınız. Onun haricinde sorun olmaz. E-posta adresiniz güvende olduğu sürece kolay kolay sıkıntı yaşamazsınız. İki adımlı doğrulamayı da etkinleştirdimi tamamdır.

Son sorumda su simdi ben eski hesaplarimdan ban yedigimdeki internet baglantim simdiki internet baglantim ile ayni bisy olur mu? Ayni baglanti ile girdigim icin banlanma felan ?

Son düzenleme:
E-posta üzerinden herhangi bir yasaklama uygulanmıyor. Numarayı ekleyebilirsiniz. Hangi servisi kullandığınızın da bir önemi yok.

Item satarken 15 gün, alırken hemen geliyor değil mi?

Alırken hemen geliyor, fakat tekrar satabilmek veya takaslayabilmek için 7 gün takas yasağı veriliyor.

Her 15 günde bir hem Steam hesabımı hem de Gmail hesabımın şifrelerini değiştirsem sıkıntı olmaz değil mi?

Şifreyi sıfırlama yoluyla değiştirmediğiniz sürece sorun olmaz. Sıfırlayacak olursanız Steam Pazarı'na 5 günlük, eğer hesaba 2 aydan fazla giriş yapılmamışsa 30 günlük engel koyuluyor.

Gmail için herhangi bir kısıtlama söz konusu değil.

E-posta üzerinden herhangi bir yasaklama uygulanmıyor. Numarayı ekleyebilirsiniz. Hangi servisi kullandığınızın da bir önemi yok.

Alırken hemen geliyor, fakat tekrar satabilmek veya takaslayabilmek için 7 gün takas yasağı veriliyor.

Şifreyi sıfırlama yoluyla değiştirmediğiniz sürece sorun olmaz. Sıfırlayacak olursanız Steam Pazarı'na 5 günlük, eğer hesaba 2 aydan fazla giriş yapılmamışsa 30 günlük engel koyuluyor.

Cok saolasin cidden ya son zamanlarsa bu konularda gordugum en bilgili kisilerdensin.Baska bir e posta ve yeni bir steam hesabi ile oyun oynamaya baslayalim o zaman birde son soruma cevab verirseniz sevinirim.

IP üzerinden VAC yasaklanması verilmiyor. O yönden içiniz rahat olsun.

Usta cidden çok sağ ol ya vallaha.

Aga benim kafami kurcalayan bir soru var simdi ben gmailimde iki adimli dogrulamayi etkinlestirmesem sknti cikar mi cunku Gmail'ime tel numarasini yazacağım mecbur iki adimli dogrulama için fakat tel numarasini yazdigim için Gmail'ime Steam'de sknt yaratmaz değil mi ban falan korkuyorum ya tel numarasini Gmail'e iki adimli dogrulayiciyi etkinlestirmek için yazmaktan. Son kez aydinlatir misin?
Aga benim kafami kurcalayan bir soru var simdi ben gmailimde iki adimli dogrulamayi etkinlestirmesem sknti cikar mi cunku Gmail'ime tel numarasini yazacağım mecbur iki adimli dogrulama için fakat tel numarasini yazdigim için Gmail'ime Steam'de sknt yaratmaz değil mi ban falan korkuyorum ya tel numarasini Gmail'e iki adimli dogrulayiciyi etkinlestirmek için yazmaktan. Son kez aydinlatir misin? Gormemissindir diye tekrar atiyorum rahatsiz ettiysem kb

Son düzenleme:

Kullanabilirsiniz. Hile kullanmadığınız sürece yasaklama alma ihtimaliniz sıfır.
Selam sizin verdiğiniz cevapların doğru olduğunu düşünüp rahatsız ediyorum kusura bakma.Ben 1 yıl önce vac ban yemiştim cs go dan.Ancak ben bu hesabın varlığını dahi unutup tamamen aynı bilgilerle bir hesap daha açtım(yaklaşık 1 ay önce) ve iki hesabımda da aynı e posta ve aynı telefon numarası kayıtlıydı.Ve sonra aklıma acaba böyle yaptığım için vac ban yer miyim diye tedirgin olup vac ban yiyen hesabıma girip telefon ve e postayı değiştirdim.Şuan yeni açtığım hesap tehlikede olabilir mi bu benim için çok önemli çünkü bu yeni hesaba benim için büyük miktarlarda para yatıracağım.Yazdıklarını gördüm hani eğer sonradan açtıysanız hiç bir şey olmaz gibisinden ama yinede tedirginim çünkü para yatırmayı düşünüyorum boşa gitmesini istemem.Bu arada vac ban yiyen hesabımın telefon numarasını yeni açtığım hesapta doğrulayalı 34 gün geçmiş ama dediğim gibi bu benim yeni aklıma geldi ve vaclı hesaba girip onun telefon ve e postasını kaldırmıştım.

Selam sizin verdiğiniz cevapların doğru olduğunu düşünüp rahatsız ediyorum kusura bakma.Ben 1 yıl önce vac ban yemiştim cs go dan.Ancak ben bu hesabın varlığını dahi unutup tamamen aynı bilgilerle bir hesap daha açtım(yaklaşık 1 ay önce) ve iki hesabımda da aynı e posta ve aynı telefon numarası kayıtlıydı.Ve sonra aklıma acaba böyle yaptığım için vac ban yer miyim diye tedirgin olup vac ban yiyen hesabıma girip telefon ve e postayı değiştirdim.Şuan yeni açtığım hesap tehlikede olabilir mi bu benim için çok önemli çünkü bu yeni hesaba benim için büyük miktarlarda para yatıracağım.Yazdıklarını gördüm hani eğer sonradan açtıysanız hiç bir şey olmaz gibisinden ama yinede tedirginim çünkü para yatırmayı düşünüyorum boşa gitmesini istemem.Bu arada vac ban yiyen hesabımın telefon numarasını yeni açtığım hesapta doğrulayalı 34 gün geçmiş ama dediğim gibi bu benim yeni aklıma geldi ve vaclı hesaba girip onun telefon ve e postasını kaldırmıştım.Yani 34 gün boyunca aynı telefon numarasını kullanmışım vac lı hesapla

VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır.

Üç aylık bekleme süresi dolduktan sonra istediğin hesapta kullan.

Yeni bir ban yediğin zaman numara hangi hesaplara bağlıysa o hesaplar banlanacaktır.
Merhaba, aynı numaraya bağlı beş farklı hesabım var. Hesaplarda 10 yıllık madalya mevcut. Satışını yapmak istiyorum ama sattığım hesap ban yerse, diğerleri de yiyeceği için satamıyorum. Numaramı kaldırdıktan sonra hesap ban yese, yine yer miyim ?

Geri
Yukarı