Vac Riski Taşıyan Hesabı Shift+Delete ile Silmemek

Berke3333

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'den sadece kendi userdata'mı görmek istiyordum, diğerlerini sildim bir hesap Vac riski taşıdığı için delete yaptım ve geri dönüşümden sildim ama bana tavsiye edilen shift delete yapmamdi. Bir sorun teşkil eder mi?
Vac riski şöyle, kuzenim hesabının tankı gitmemesi için bana söyledi ve hesabında oynadım (Haziran, Ağustos civarı) o zamanlar hile almadı 2 hafta önce aldi. Ban riski taşıdığı için silmek istedim ama shift delete yapmayı unuttum. Eğer o Vac yerse ben de yer miyim? Önemli de bu soru lütfen. Ben hile kullanmıyorum.

Umarım bütün hesaplarınız ban yer, iğreniyorum sizin gibi oyunlarda hile kullanan insanlardan:mad: Hileye yataklık etmiş olmanız bile bana yeter kullan kullanma, şahitlik edip engel olmuyorsanız hepiniz aynısnız.

Öncelikle VAC yasaklarinin gecikmeli isledigini hatirlatmak isterim. Hile tespit edilmisse VAC tarafindan kara listeye alinmissin demektir. Yasaklama haftalar, aylar hatta yaklasik 1 sene sonra da verilebilir.

Eger hesabiniz ayni telefon numarasini paylasiyorsa ikisi de yasaklanir. Bunun yani sira hile bulunan bir bilgisayarda oynaman senin hesabini da riske atacaktir. Bahsettigin hile oyuna enjekte edilmisse büyük ihtimal yasaklama alabilir. Yok, sadece bilgisayarda dosya olarak duruyorsa bir sey olmaz. Burada önemli olan nokta oyuna enjekte edilip edilmedigi.

Öncelikle VAC yasaklarinin gecikmeli isledigini hatirlatmak isterim. Hile tespit edilmisse VAC tarafindan kara listeye alinmissin demektir. Yasaklama haftalar, aylar hatta yaklasik 1 sene sonra da verilebilir.

Eger hesabiniz ayni telefon numarasini paylasiyorsa ikisi de yasaklanir. Bunun yani sira hile bulunan bir bilgisayarda oynaman senin hesabini da riske atacaktir. Bahsettigin hile oyuna enjekte edilmisse büyük ihtimal yasaklama alabilir. Yok, sadece bilgisayarda dosya olarak duruyorsa bir sey olmaz. Burada önemli olan nokta oyuna enjekte edilip edilmedigi.
Hiç bir bağ yoktur 2 hesap arası,enjekte derken eğer o kendi bilgisayarında hileyi enjekte edip benim bilgisayarımda enjekte edilmemişse ban yermiyim ama o kendi hesabında yapmıştır galiba.Benim hesabımda öyle bir durum olmadı.Sadece kendi bilgisayarımda oyun oynuyorum.Hiç bir bağ yoktur 2 hesap arası.

Hesaplar ayni telefon numarasina bagli degilse ve dediginiz gibi kullandigin bilgisayarda herhangi bir hile bulunmuyorsa sorun olmaz.

Ayni sekilde hesabinizla kuzeninizin bilgisayarina giris yapip, VAC korumali sunucularda oyun oynamamis olmaniz gerekir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı