VAC yasağı alan hesap bir daha VAC alabilir mi?

baydırmen

Decapat
Benim önceki hesap VAC yemişti, şimdi onla aynı telefon numarasını başka hesapta kullanıyorum. VAC yemiş hesap bir daha VAC yer mi? Yerse yeni hesap da VAC yer mi?

Aynı hesapta, aynı oyundan tekrardan VAC yasağı alamazsınız fakat farklı oyunlardan yasaklanabilirsiniz. Diğer hesapta aynı oyunda hile yaparsanız yine yasaklanabilirsiniz. Telefon numarasının paylaşıldığı anlarda bir yasak alınırsa bağlı olan tüm hesaplar yasaklanıyor. Yeni hesap açıp aynı numarayı kullanırsanız ve hile yapmazsanız bir sorun olmaz.

Benim önceki hesap VAC yemişti, şimdi onla aynı telefon numarasını başka hesapta kullanıyorum. VAC yemiş hesap bir daha VAC yer mi? Yerse yeni hesap da VAC yer mi?

Yer. VAC yemiş olduğun hesaptaki telefon numaranı bir daha Steam'de kullanırsan. Aynı oyundan tekrar VAC yersin otomatik bir şekilde. Hesaba başka bir telefon numarasıyla girmen lazım.
Edit: VAC yedikten sonra tekrar açtırabiliyormuşsun.

Son düzenleme:
Artı -3 Eksi
VAC yasağı aldıysanız başka oyunları etkilemez ama o oyunlarda da VAC sistemi varsa ve hile açarsanız o oyundan da men edilme ihtimaliniz olur. Ek olarak VAC yasaklı Steam hesabına kayıtlı telefon ve mail adresleri hangi Steam hesabına uygulanırsa o hesaplar da o oyunlardan VAC yasağı alır.

Yer. VAC yemiş olduğun hesaptaki telefon numaranı bir daha Steam'de kullanırsan. Aynı oyundan tekrar VAC yersin otomatik bir şekilde. Hesaba başka bir telefon numarasıyla girmen lazım.
Eğer VAC yediği anda başka hesapta telefon numarası varsa yer. Sonradan açabilir bir sıkıntı yok.

Sen yaşayıp açtın mı?
Ben açamadım da...
CS:GO Overwatch banı yedim.
Aynı telefon ile başka hesap açıp CS:GO aldığımda yine otomatik ban yedim.
Açtım. Ki ben demiyorum bunu Valve diyor.

Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?​

VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. Bu ve diğer birçok nedenden ötürü telefon numaranızı paylaşmanızı ya da başka bir kullanıcının telefon numarasını paylaşmanızı tavsiye etmiyoruz. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan ve bu telefon numarasını kullanan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır, bu nedenle de o oyunu artık alamayacaklardır.

Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir.

En son cümleyi okuyun 😉

Geri
Yukarı