VAC'lı hesaba GTA 5 alınmalı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cynara

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Mühendisi
4 yıldır kullandığım bir Steam hesabım, o hesapta da 500 TL değerinde oyun var. Ancak CS:GO'da VAC'lıyım.

Neden VAC yedim?
Ben CS'yi pek sevmeyen birisiyim. Oynama sürem 2 yılda 10 saatti ve sadece silah yarışı giriyordum arada. Arkadaşım hesabımı istedi ve yakınım diye verdim. Normal hesabı keleş olduğu için unranked hesapta çok iyi oynadı ve hile diye ban yedi. Böylece CS hayatım sona erdi.

Ve ben bu hesaba GTA 5 almak istiyorum. Sizce sorun olur mu? Birisi rapor ederse beni ve hesabım gözetlemeye alınırsa VAC sabıkasından banlanma riskim artar mı? Daha 3 gün önce anakartımın hediyesi olan DOOM keyini de aktif ettim o da yanmasın istiyorum.

Teşekkürler.

Kesinlikle alma. İlerde hesabı satacağın zaman sıkıntı yaşarsın fiyat konusunda. Banlanma riskini etkilemez. Doom keyini keşke aktif etmeseydin.

Vac ban hangi oyuna verildiyse orada kalır. Yani GTA V i hiç etkilemez alabilirsin.

Kesinlikle alma. İlerde hesabı satacağın zaman sıkıntı yaşarsın fiyat konusunda. Banlanma riskini etkilemez. Doom keyini keşke aktif etmeseydin.
Vac ban hangi oyuna verildiyse orada kalır. Yani GTA V i hiç etkilemez alabilirsin.
Satmayı düşünmüyorum, zaten Steam hesap satmayı desteklemiyor. Doom keyini aktif etme sebebim içindeki oyunlardı aslında. 2 hesap ile başa çıkamazdım. 2 tane uPlay hesabım var; birinde Watch Dogs diğerinde Far Cry 3 ve 4 var hesaplarının ikisinden birinin şifresini unutup duruyorum her seferinde. GTA 5 i etkilemeyecekse iyi, teşekkür ederim.

An itibariyle GTA 5 + 8.000.000$ Oyun parasını 133.74 TL'ye almış bulunmaktayım inşallah bir etkisi olmaz ne diyelim. Konu kilitlenebilir. @MF @Yusuf Ensar Ertan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı