Vakıf üniversitesinden kayıt sildirilirse ücret iadesi yapılır mı?

Geri ödeme büyük ihtimalle yapacaklarını düşünmüyorum. Şikayet var da şöyle bir şikayet ile karşılaştım:

1636706630103.png

1636706655126.png

Şartlarını nedir, bilemiyorum. Buradaki yazanlardan birine sormakta fayda var. Ama tahminime göre ücretin yüzde 10'unu falan öderler gibime geliyor.

1636706761982.png

Üniversitenizin Resmi Gazete'de yayımlanan yazısına baktım da ücretle ilgili bir şey yok. Mali yükümlülük dediği de para olsa gerek.

Geri ödeme büyük ihtimalle yapacaklarını düşünmüyorum. Şikayet var da şöyle bir şikayet ile karşılaştım:

Eki Görüntüle 1212207

Eki Görüntüle 1212208

Şartlarını nedir, bilemiyorum. Buradaki yazanlardan birine sormakta fayda var. Ama tahminime göre ücretin yüzde 10'unu falan öderler gibime geliyor.

Eki Görüntüle 1212212

Üniversitenizin Resmi Gazete'de yayımlanan yazısına baktım da ücretle ilgili bir şey yok. Mali yükümlülük dediği de para olsa gerek.
11.000 TL para yatırdık şimdi para boşuna gidecek yani.

@Thealemdar3834, onu bilemiyorum. Dediğim gibi öğrenci işleriyle bir konuşmakta fayda var, ücretin yüzde 10'luk gibi bir miktarını iade edeceklerini düşünüyorum. Geçenlerde konunun tekinde görmüştüm, ücretin yarısını iade ettiklerini söylemişti.

Geri
Yukarı