Vakıfbank İtopya alışveriş hatası

Aliakuzum

Centipat
Kredi kartım ile alışveriş yapacağım ve hep aynı sorun. 2 gündür hep 3D işlemi onay almadı diyor. Vatan PC'de sorun yaşadım. Kartın tüm işlemleri açık.

Screenshot_2020-04-24-00-31-10-955_com.android.browser.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde bankomat kartlar ile alışverişte 3D secure sıkıntısı olur ve ödeme yapılamaz. Almak istediğiniz ürünü toplam bedeli, belki kartınızın tek seferde ödeme yapabileceği sınırın üzerindedir. Güvenlik için böyle sınır olabiliyor. Müşteri hizmetleriyle görüştünüz mü?

İNTERNET ALIŞVERİŞİNE AÇIK MI KONTROL EDİN YADA İNTERNET ALIŞVERİŞ LİMİTİ DÜŞÜK OLABİLİR YADA 3D SECURE SEÇMEDEN ALIŞVERİŞ YAPMAYI DENEYİN(BANKACIYIM ) :)))

Bende Ziraat kartında aynı sorunu yaşadım günlük limitimin 3bin olduğunu söylediler arayıp yükeseltirmek istedim başaramadım. Mecburen bankada çalışan bir tanıdığımın kartıyla satın aldık.

İnternet alışverişine açık mı kontrol edin Ya da internet alışveriş limiti düşük olabilir Ya da 3D secure seçmeden alışveriş yapmayı deneyin(bankacıyım ) :)))

Evet internet alışverişine açık, 3D secure seçmeden sıkıntı olur mu?
Normalde bankomat kartlar ile alışverişte 3D secure sıkıntısı olur ve ödeme yapılamaz. Almak istediğiniz ürünü toplam bedeli, belki kartınızın tek seferde ödeme yapabileceği sınırın üzerindedir. Güvenlik için böyle sınır olabiliyor. Müşteri hizmetleriyle görüştünüz mü?

Evet ama kredi kartım üzerinden alamıyorum. 1 saat bekledim açmadılar sinir oldum kapattım.

Limiti kontrol ettim uygun valla iyice stres bastı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı