İtopya alışveriş sırasında IP hatası

muhammed.06

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5 11400F 2.6 GHz 4.4 GHz 12MB LGA1200P
Inno3D RTX3060Ti Twin x2 8GB 256Bit GDDR6 (LHR)
Crucial Ballistix 16GB (2x8) 3200MHz DDR4 CL16
Netac NV2000 512GB 2500/1950 MB/s NVMe M.2
Biostar B560MHP DDR4 3200 S+V+GL LGA1200
GameGaraj Aquarius-Mesh 650W 80+ Bronz RGB Mid. Tower Kasa
İtopya online alışveriş yaptım ancak para çekeren ip hatası diyip işlem sonlandı, para hesabımdan çekildi ve ne biri fatura geldi gmail e nede itopyanın sitesinde sipariş oluşturuldu. parayı çeken kurum ise koyuncu elektronik- eera ist diye bir yer. Koskaca itopya bizi mi dolandırdı bu nedir bilen var mı ??

İtopya online alışveriş yaptım ancak para çekeren ip hatası diyip işlem sonlandı, para hesabımdan çekildi ve ne biri fatura geldi gmail e nede itopyanın sitesinde sipariş oluşturuldu. parayı çeken kurum ise koyuncu elektronik- eera ist diye bir yer. Koskaca itopya bizi mi dolandırdı bu nedir bilen var mı ??
Sıkıntı yok doğru isim siparişler kısmına bakın aldığınız ürün yok ise itiraz edin.

Mobil bankacılıktan harcama itirazı yapın.
Eyvallah hocam sağ olasın böyle birşeyden bilgim yoktu pazartesini bekleyecem problem devam ederse 3 i günü içerisinde itiraz hakkım varmış öyle yapacam.
Sıkıntı yok doğru isim siparişler kısmına bakın aldığınız ürün yok ise itiraz edin.
hiç bir yere düşmedi sadece para gitti ne fatura ne de şiparişlerimde ürün yok. Ne saçma birşey ya arıyorum mesai saatleri dışı diyor şuan elim kolum bağlı pazartesini bekleyecem.

Yeni konular

Geri
Yukarı