Valiant Hearts: The Great War için Türkçe yama var mı?

Oyunu Steam'den aldım sonra oyunun kurulu olduğu dosyayada Türkçe yamayı attım ama oyun Türkçe olmuyor yanlış yaptığım bir şey varsa söyler misin?

oyun için türkçe oynayabilen oldu mu oynadıysa bizlere de önerebilirmi
Ben bu yamadan oynamıştım.
Bu yamadan oynuyorum ben şuan. Yalnız yama kurulum yaparken kendini farklı bir yerde steam klasörüne kuruyor. Buna dikkat edin. Kendiniz elle seçin klasörü. Bende, program files/ steam klasörü var birde program dosyalarıx86/ steam klasörü varmış. Yama program dosyalarıx86'nın uzantısı steam klasörüne kurulması gerekirken program files uzantısına kuruluyor. 10-15 denemeden sonra farkına vardım.

Bu yamadan oynuyorum ben şu an. Yalnız yama kurulum yaparken kendini farklı bir yerde Steam klasörüne kuruyor. Buna dikkat edin. Kendiniz elle seçin klasörü. Bende, program files/ Steam klasörü var bir de program dosyalarıx86/ Steam klasörü varmış. Yama program dosyalarıx86'nın uzantısı Steam klasörüne kurulması gerekirken program files uzantısına kuruluyor. 10-15 denemeden sonra farkına vardım.

Çok teşekkürler. Yanlış klasöre kurduğumu fark etmemişim.

Bu yamadan oynuyorum ben şuan. Yalnız yama kurulum yaparken kendini farklı bir yerde steam klasörüne kuruyor. Buna dikkat edin. Kendiniz elle seçin klasörü. Bende, program files/ steam klasörü var birde program dosyalarıx86/ steam klasörü varmış. Yama program dosyalarıx86'nın uzantısı steam klasörüne kurulması gerekirken program files uzantısına kuruluyor. 10-15 denemeden sonra farkına vardım.
dostum yamayı ben de kurdum ama yama oyundaki bütün harfleri kaldırdı :) oyunda anlamlı okunabilir harf adına hiçbir şey yok :) onu nasıl çözebilirim bilgin var mı

dostum yamayı ben de kurdum ama yama oyundaki bütün harfleri kaldırdı :) oyunda anlamlı okunabilir harf adına hiçbir şey yok :) onu nasıl çözebilirim bilgin var mı
dostum hallettim çok teşekkürler
Çok teşekkürler. Yanlış klasöre kurduğumu fark etmemişim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı