Valorant 0xc0000005 hatası

WARMACHİNEFURY

Femtopat
Daha fazla  
  • Windows 10 20H2.
  • AMD Ryzen 3500X.
  • GTX 1660 Super.
  • 8x2 XLR8 RAM.
  • Prime B450M-A II.

Valorant'ı açmaya çalışıyorum ancak bu hatayı alıyorum. Process Monitor ile taradığımda wow64.dll dosyası bozuk diyor.

Tamamdır. Bir önceki mesajımda dediklerimi deneyin. Olmazsa son paylaştığınız diskin de sağlık verilerini paylaşın, bu hata testi.

Tamamdır. Bir önceki mesajımda dediklerimi deneyin. Olmazsa son paylaştığınız diskin de sağlık verilerini paylaşın, bu hata testi.

Dediklerinizi uyguladım fakat sonuç aynı. Kaldırmak istediğimde ise bu sefer 3.32 TB gözüküyor.

Adsız4.png

Öyle görünebiliyor, bir bug. Bunun birçok kişide olduğunu görmekle beraber sorunumuzla alakalı olduğunu düşünmüyorum.

0xc0000005 kodu erişim sorununa işaret ediyordu sanırım. Arkada AV kullanmıyorum demişsiniz ama bu imkansız, en kötü Defender vardır. Defender'ı devre dışı bırakmayı deneyin. Olmazsa kurulum dosyasını tekrar çalıştırıp oyuna onarım yapmayı deneyin.

Öyle görünebiliyor, bir bug. Bunun birçok kişide olduğunu görmekle beraber sorunumuzla alakalı olduğunu düşünmüyorum.

0xc0000005 kodu erişim sorununa işaret ediyordu sanırım. Arkada av kullanmıyorum demişsiniz ama bu imkansız, en kötü Defender vardır. Defender'ı devre dışı bırakmayı deneyin. Olmazsa kurulum dosyasını tekrar çalıştırıp oyuna onarım yapmayı deneyin.

Defender şu anda kapalı halde ve Client dosyasını silip oyunu tekrar yüklediğim zaman sadece oyunun arayüzü geldikten sonra 1 defaya mahsus girebiliyorum, daha sonra çıktığımda ne oyun ne de setup dosyası açılıyor.

Uyumluluk modunu değiştirmeyi, yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Şu iki ayarla:

2021-04-28 23_36_23-Guitar Rig 6 Properties.png

Üstteki iki ayarı da önce ayrı ayrı, sonra beraber deneyin. Bu 3 durum da sonuç vermezse, DEP'i kapatarak çözenler olmuş sanırım. Şöyle yapın:
  1. Windows + R kombinasyonunu kullanarak çalıştır penceresini açın.
  2. sysdm.cpl yazıp enter tuşuna basın.
  3. Gelişmiş kısmına gelip performans kısmındaki ayarları seçin.
  4. Data Execution Protection (en sağdaki) sekmeyi seçin.
  5. İkinci seçeneği seçip onaylayın.
  6. Sisteminizi yeniden başlatın.
2021-04-28 23_42_23-Performance Options.png

DEP de düzeltmezse tekrar buraya gelip yaptığınız ayarı geri alın ve sistemi yeniden başlatın.

Uyumluluk modunu değiştirmeyi, yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Şu iki ayarla:

Eki Görüntüle 997307

Üstteki iki ayarı da önce ayrı ayrı, sonra beraber deneyin. Bu 3 durum da sonuç vermezse, Dep'i kapatarak çözenler olmuş sanırım. Şöyle yapın:
  1. Windows + r kombinasyonunu kullanarak çalıştır penceresini açın.
  4. Data execution protection (en sağdaki) sekmeyi seçin.
Eki Görüntüle 997312

Dep de düzeltmezse tekrar buraya gelip yaptığınız ayarı geri alın ve sistemi yeniden başlatın.

Eki Görüntüle 997307

Üstteki iki ayarı da önce ayrı ayrı, sonra beraber deneyin. Bu 3 durum da sonuç vermezse, Dep'i kapatarak çözenler olmuş sanırım. Şöyle yapın:
  1. Windows + r kombinasyonunu kullanarak çalıştır penceresini açın.
  4. Data execution protection (en sağdaki) sekmeyi seçin.
Eki Görüntüle 997312

Dep de düzeltmezse tekrar buraya gelip yaptığınız ayarı geri alın ve sistemi yeniden başlatın.

Maalesef bunlar da olmadı, sorun devam ediyor.

Geri
Yukarı