Çözüldü Valorant 15.10.2020 güncellemesinin ardından bilgisayarım yeniden başlatılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gwiazdka

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Valorant oyununun bugün yapmış olduğu güncellemenin ardından 2 oyun oynadım ve daha sonrasında birkaç saat ara verdim. Tekrardan oyuna girmek istediğimde oyuna giriş ekranı bile gelmeden, yüklenme ekranında bilgisayarım herhangi bir hata vermeden yeniden başlatılıyor. PUBG, Among Us, TFT gibi farklı oyunları açtığımda herhangi bir problemle karşılaşmadım. İmzamda yazan sistemi kullanıyorum. Sorunla karşılaşmamın ardından DDU ile grafik sürücümü tamamen silip NVIDIA sitesinden son sürümü indirerek kurdum ve sorun devam etti.

İlginiz için teşekkür ediyorum.

Çözüm
Sorunu çözdüm.

360 Total Security isimli program varsa bilgisayarınız silip, oyuna tekrardan girmeyi deneyin.

Sorun çözülmüştür.
Bu hatalar olurken farkettiğim evet beraberinde açılıyordu fakat bu yeniden başlamamda beraber başlamadı.
Şu anda tekrardan denedim. Bilgisayar yeniden başlatılırken anakartım üzerinde bulunan VGA ışığı yanıyor.

Son düzenleme:
Sorunu çözdüm.

360 Total Security isimli program varsa bilgisayarınız silip, oyuna tekrardan girmeyi deneyin.

Sorun çözülmüştür.

Çözüm
Ben bir şey soracağım şu an Valorant'a kendi hesabımla girince 5 dk içinde kapanıyor PC ama kardeşimin hesabına falan girince hiçbir şey olmuyor bunun çözümünü falan bilen var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı