Çözüldü Valorant 2 maçta 2 rank düşme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Spoksi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün arkadaşlarımla Valorant rekabetçi girdik (rankları gümüş 2) ilk girdiğimiz maçta takımda 2 tane AFK olduğu için teslim olmak zorunda kaldık (beni gümüş 1'e attı arkadaşlar hala gümüş 2) vazgeçmedik bir tane daha maç girdik ama bu sefer de karşıya 2 tane smurf geldi ve takımda 1 tane AFK vardı (smurf olduklarından adım kadar eminim) ve biz yine teslim olmak zorunda kaldık ve bu sefer de oyun rankı mı bronz 3'e attı ama arkadaşlarım gümüş 2 olarak kaldı. Sizce bu oyunun bir bugu mu yoksa ben çok mu şanssızım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle kesinlikle dereceli oynuyorsanız 0-11 olsa bile yeniliyorsanız AFK olsa da toxic oyuncu olsa da kesinlikle teslim olmayınız teslim olmak sizin daha da dereceli puanınızı düşürür. Oyun tabii yeni bir oyun Buglar'da yaşanabilir ancak size önerim karşıda smurf olsa da pes etmeyin ve kill almaya odaklanın ben bir sefer kill sayımın 9 olması ve oyunda zırıncı olmama rağmen bronz 2'den gümüş 1 yükseldim. Kısaca pes etmeyin asla da teslim olmayın.
Öncelikle kesinlikle dereceli oynuyorsanız 0-11 olsa bile yeniliyorsanız AFK olsa da toxic oyuncu olsa da kesinlikle teslim olmayınız teslim olmak sizin daha da dereceli puanınızı düşürür. Oyun tabii yeni bir oyun Buglar'da yaşanabilir ancak size önerim karşıda smurf olsa da pes etmeyin ve kill almaya odaklanın ben bir sefer kill sayımın 9 olması ve oyunda zırıncı olmama rağmen bronz 2'den gümüş 1 yükseldim. Kısaca pes etmeyin asla da teslim olmayın.

Çözüm

Geri
Yukarı