Valorant 40-50 FPS için en ucuz ekran kartı önerisi

PSU belirtilmemiş, çözünürlük belirtilmemiş, bütçe belirtilmemiş. Yani bir soru soracaksan seninle empati kurulmasını istiyorsan sende biraz samimi olabilirsin.
Forumda çok mesajı olmadığı için pek vakit geçirdiğini düşünmüyorum arkadaşın, o yüzden hata yapmış olabilir, anlayışla karşılamak lazım. Size de hak veriyorum zaten.

Yalnız ATI HD serisinde sağlam ve tamir görmemiş kartı tutturman gerekir, bu biraz da senin şansın ile alakalı. HD serisinin çip arızası meşhur :) Ben mesela şansıma sağlam HD 6850 buldum (en azından daha bir sorunu görmedim) Siz bir bütçe belirtirseniz herkes için daha iyi olur. Forumda GTX 660 satanı da görmüştüm bu arada, güzel kart.

Son düzenleme:
Yalnız ATI HD serisinde sağlam ve tamir görmemiş kartı tutturman gerekir, bu biraz da senin şanssın ile alakalı. HD serisinin çip arızası meşhur :) Ben mesela şansıma sağlam HD 6850 buldum (en azından daha bir sorunu görmedim) Siz bir bütçe belirtirseniz herkes için daha iyi olur. Forumda GTX 660 satanı da görmüştüm bu arada, güzel kart.

Çip arızalıysa zaten at çöpe gitsin o kartları...

Yalnız ATI HD serisinde sağlam ve tamir görmemiş kartı tutturman gerekir, bu biraz da senin şansın ile alakalı. HD serisinin çip arızası meşhur :) ben mesela şansıma sağlam HD 6850 buldum (en azından daha bir sorunu görmedim) siz bir bütçe belirtirseniz herkes için daha iyi olur. Forumda GTX 660 satanı da görmüştüm bu arada, güzel kart.

Bütçem 400 TL.

Bulabilirseniz HD 7850 iyidir, sağlam ve tamir görmemiş olanı tabii ki :) R5 230 - R7 240 - R7 250 - GT730 - HD 6850 - GTX550 Ti gibi kartlar da diğer alternatiflerin.

Geri
Yukarı