Valorant 40-50 FPS için en ucuz ekran kartı önerisi

erenerdugan

Hectopat
Merhabalar. Valorant için ucuz bir ekran kartı önerisi olan var mı? Bileşenlerim aşağıdadır.
8 GB RAM.
i5 3470.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant çok güçlü bir oyun değil;

valorantsistemgereksinimi.PNG

Bütçe vermemek elbet bir hata ama arkadaş başlığa istediği FPS'yi yazmış ve "en ucuz" diye belirtmiş kriterlere göre bir tavsiye vermek yerine herkesin sıra sıra bütçe istemesi pek yardımcı olmamış. Ben eski nesil kartlardan çok anlamadığım için şu an yanlış bir tavsiye vermek istemiyorum fakat bu mesajı yine de yazmak istedim.

Bütçe vermemek elbet bir hata ama arkadaş başlığa istediği FPS'yi yazmış ve "en ucuz" diye belirtmiş kriterlere göre bir tavsiye vermek yerine herkesin sıra sıra bütçe istemesi pek yardımcı olmamış. Ben eski nesil kartlardan çok anlamadığım için şu an yanlış bir tavsiye vermek istemiyorum fakat bu mesajı yine de yazmak istedim.

PSU belirtilmemiş, çözünürlük belirtilmemiş, bütçe belirtilmemiş. Yani bir soru soracaksan seninle empati kurulmasını istiyorsan sende biraz samimi olabilirsin ben konu başlığında çok basit, üzerine fazla düşünülmemiş bir soru gördüm ve benzer şekilde çok basit bir cevap verdim.

Geri
Yukarı