Valorant 70 ping ile Paris sunucusunda oynanır mı?

SupremsPlays

Centipat
Daha fazla  
Bugün 3 kişi ranked girdik. İnanin ki takımıma 2 tane ilkokullu kız geldi. Bağırıp çağırıyorlar, oyunu trollüyorlar. Başta ses değiştirici falan kullanıyorlar sandım ama eminim gerçekten çok küçüklerdi. İmmo/Radiant'a kadar kasacağız. Oynayışıma pek bir etkisi olur mu? Pingim tamamen sabit ve packet loss sorunu da yaşamıyorum.

Bugün 3 kişi ranked girdik. İnanin ki takımıma 2 tane ilkokullu kız geldi. Bağırıp çağırıyorlar, oyunu trollüyorlar. Başta ses değiştirici falan kullanıyorlar sandım ama eminim gerçekten çok küçüklerdi. İmmo/Radiant'a kadar kasacağız. Oynayışıma pek bir etkisi olur mu? Pingim tamamen sabit ve packet loss sorunu da yaşamıyorum.

Bir ara merak edip Frankfurt'ta oynamıştım 64 ping civarında rahat bir şekilde oynanıyor.

Aslında düşük Ping'iniz varsa stokholm öneriyorum kolsuz insanlar ile dolu ve Reyna kilitleyip takımı taşıyabiliyorsunuz 65ms civarlarında sorunsuz oynuyorum.

Olur, ben Londra oynuyorum 52ms mermi gitmiyor TR'de ne güzel tık gidiyor Frankfurt 40 alıyorum çok daha iyi gidiyor 12ms bile çok etki ediyor.
Gene de TR göre Frankfurt da mermi gitmediği oluyor.

Olur, ben Londra oynuyorum 52ms mermi gitmiyor TR'de ne güzel tık gidiyor Frankfurt 40 alıyorum çok daha iyi gidiyor 12ms bile çok etki ediyor.
Gene de TR göre Frankfurt da mermi gitmediği oluyor.
Hocam çok mu kötü değerler? Wifi ile bağlanıyorum ama modem yanımda. Ethernet çözülebilir mi bu pingi?

Geri
Yukarı