Valorant, 9100F %80-100 arası CPU kullanımı

Ömer Kurşun

Hectopat
Bunun sebebi nedir? Ve bundan önce böyle miydi bilmiyorum. Sistemde i3-9100F, RX 5500 XT 4 GB, 16 GB RAM ve oyunda drop yok. Sadece dikkatimi çekti. Arkada açık olan programda DC sadece Steam Epic gibi uygulamalar kapalıydı. Bir de trojan virüsü bulaşmıştı, Malwarebytes ile düzelttim ve Kaspersky ile de tam tarama yaptım. Sorun yoktu yani, virüs de yok. Anlayan yardımcı olursa sevinirim.

Oyun işlemci oyunu, 4/4 yapısına sahip bir işlemci için de kullanım değerleri normal gibi, gerçi bu aralar oyunun da ciddi sorunları var belki sizin de belirttiğiniz üzere olduğundan biraz yüksek seyrediyor da olabilir tam bilemeyeceğim ama performansından memnunsanız sorun teşkil edecek bir durum yok.

Oyun işlemci oyunu, 4/4 yapısına sahip bir işlemci için de kullanım değerleri normal gibi, gerçi bu aralar oyunun da ciddi sorunları var belki sizin de belirttiğiniz üzere olduğundan biraz yüksek seyrediyor da olabilir tam bilemeyeceğim ama performansından memnunsanız sorun teşkil edecek bir durum yok.

Yok çok şükür drop falan yaşamadım inşallah yaşamam sadece dikkatimi çekti sizin gibi bilgili insanlara başvurayım dedim bende.

İşlemci odaklı olduğu için olabilir. DC da açık demişsiniz. Kullanım oranları normal gibi geldi.

Rekabetçi oyunların çoğu zaten işlemci odaklı. Üzülecek bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı