Çözüldü Valorant "A critical error has occured" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

batuhancrew

Centipat
Daha fazla  
@Enes3078 dostum bana da bir yardımcı olur musun?

Çözüm

MSI Afterburner kullanıyorsan muhtemelen MSI Afterburner ile çakışıyordur. Güncelleme ile beraber bende hatayı almaya başladım 2 saat içinde her şeyi denedim fayda etmedi. Bu sefer MSI Afterburner'ı sildim. Tekrar kurarken RivaTuner eklentisini kurmadım ve sorunsuz çalıştı.

Tam olarak hata nedir? Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

Tam olarak hata nedir? Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

1669238569256.png

Hata bu, internette ne kadar video varsa yaptım yok bana mısın demiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

MSI Afterburner kullanıyorsan muhtemelen MSI Afterburner ile çakışıyordur. Güncelleme ile beraber bende hatayı almaya başladım 2 saat içinde her şeyi denedim fayda etmedi. Bu sefer MSI Afterburner'ı sildim. Tekrar kurarken RivaTuner eklentisini kurmadım ve sorunsuz çalıştı.

Çözüm

Ya dostum seni bana Allah gönderdi herhalde, aynen haklısın. O kadar uğraştım ama sorunun MSI olacağını hiç tahmin edemezdim. Dediğin programları sildim direk tak diye açıldı. Çok teşekkür ederim. :kalp:

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı