Valorant "A critical error" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

LinqN

Decapat
Merhaba arkadaşlar, Valorant indirdiğim günden beri sık sık şu hatayı alıyorum.

A ciritical eror has occurred and the process must be terminaded would you like to create a crash dump to aid the developers in troubleshooting this issue? This may take up to 5 minutes.

Note the process may appear unresponsive during this time.

Çözümü bulamıyorum.

Sistem.
R5 3600X.
2060 Super.

Dosya Ekleri

• 60FD0AF2-168A-465B-A7F5-D01D8A318A49.jpeg
    60FD0AF2-168A-465B-A7F5-D01D8A318A49.jpeg
    414,9 KB · Görüntüleme: 1.081
Şu an ben de bu sorunu yaşıyorum, bir türlü çözümü bulamadım, yardımcı olur musunuz?
Yardımcı olur musunuz ben de aynı hatayı alıyorum.

Sorun çözüldü bende. Başka bir sayfada virüs programından olabileceği söylenmişti, bende Avast diye bir virüs programı vardı, onu silince oyun düzeldi ve açıldı umarım işinize yarar.

Arkadaşlar aynı sorunu ben de aldım. Avast Antivirüsü devre dışı bırakınca oyunca girebildim. Siz de virüs programlarınızı kapatıp girmeyi bir deneyin.

Kesin bir çözüm bulamadım. Riot Vanguard'ı kaldırdım. Sonra Valorant'ı kaldırdım. Sonra hepsini antivirüsü kapatarak tekrar kurdum ve sorun düzeldi. İnternette "Yönetici Olarak Çalıştır" ile de sorunu çözenler var. Ama dediğim gibi ben de kesin bir çözüm bulamadım.

Çözemeyen varsa evet evet deyin kapatın ve Vanguard'ı silin valoranta girin doğrulayıp Vanguard'ı yüklüyor tekrar PC'yi yeniden başlatmanı isteyecek başlatınca çözülüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı