Valorant açıkken işlemci kullanımı %97 oluyor

TahaKaplan5

Hectopat
Ryzen 3 1200 3.1GHz işlemci var 1050 Ti ekran kartım var Valorant'a girdiğimde kullanım %85-97 arasına çıkıyor, boştayken oyun vs açık değilken minimum %5-6 arası, maksimum %24 civarı oluyor. Tarayıcı açıkken bu yüzdeleri alıyorum.

Dosya Ekleri

• ....png
    ....png
    192,5 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 3 1200 3.1GHz işlemci var 1050 Ti ekran kartım var Valorant'a girdiğimde kullanım %85-97 arasına çıkıyor, boştayken oyun vs açık değilken minimum %5-6 arası, maksimum %24 civarı oluyor. Tarayıcı açıkken bu yüzdeleri alıyorum.

Ben bir sıkıntı göremiyorum. Ayarlardan, arka planda FPS'i kısıtla seçeneğini yapabilirsiniz.

Hocam sanıyorum bu valorantla alakalı bir durum. Önceki işlemcim i5 6500'de de aynı sorun vardı. Valorant işlemciye çok yük bindiriyor.

Hocam işlemciniz fena değil fakat iyide sayılmaz fazla ama yeterli kullanımın o kadar fazla olacağı normal degil tavsiyem unlost FPS arttırma videosunu izleyip öyle deneyin işe yarıycagını sanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende AMD kullanıyorum ama arka planda gereksiz çalışan uygulamalarınız var Spotify falan kapatın sistem kesintileri falan onlar nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı