1800 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

Bütçe
1800

yunuscan1403

Hectopat
Daha fazla  
1800 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi istiyorum. Çok az bir şey geçedebilir. Sık oyun oynayan birisi değilim. FPS oyunları oynamıyorum. Oynarsam ara sıra Valorant girerim o kadar. Pusat K3 Pro baktım ama çok yay sesi var diyorlar, vazgeçtim.

Bir arkadaş AK992 önerdi bütçenin az bir şey üstüne çıkıyor ama kesinlikle değer dedi düşünceniz nedir o model hakkında?
Pek bir bilgim yok fakat, Ürün yorumlarına bakın, testlerine bakın ayrıca nasıl bir klavye alacağınız da önemli boy bakımından vs.

Ayın 1'inde indirime girecekmiş acelesi yoksa bekleyin kesinlikle normaliyle arasındaki fiyat farkına değer.

Hocam peki Amazon dışında alabileceğim bir yer var mıdır? Bir de AK992 mavi (kırmızı switch) modelini almaya karar verdim şu an 2099 TL gösteriyor vergiyle birlikte biraz fazlaya patlar, indirime girecek midir bilginiz var mı?

Hocam peki Amazon dışında alabileceğim bir yer var mıdır? Bir de AK992 mavi (kırmızı switch) modelini almaya karar verdim şu an 2099 TL gösteriyor vergiyle birlikte biraz fazlaya patlar, indirime girecek midir bilginiz var mı?
Amazon prime ile satın alırsanız sadece ekstradan vergiyi ödüyorsunuz. Zaten amazon toplu fiyat alıyor.

Geri
Yukarı