Valorant açıldığında mouse kilitleniyor

İşletim sistemi
Windows 10

murky_future

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, Valorant oyununu açtığımda mouse imlecim bir anda en sol üst köşeye ışınlanarak orada kalıyor, hiçbir şekilde mouse çalışmıyor, tıklanmıyor, hareket edilmiyor. 3 farklı mouse ile denedim durum aynı. Touchpad çalışıyor. Valorant'ı kapattığım anda hiçbir şey olmamış gibi her şey normale dönüyor.

Bende de aynısını yaptı şimdi oyunu açıyorum görünüşe göre oyunun çökmüş. Şu anda hızlı onarım gerçekleştiriyoruz ve en kısa zamanda otomatik olarak oyuna girmeni sağlayacağız böyle diyor riota dair her şeyi sildim geri yükledim hala aynı.

Güncelleme bekleyin. Son güncellemeden sonra birçok oyuncu benzer tarzda sorunlar yaşıyor.

Hocam eskiden CS 1.6 oynarken durduk yere sol üste gidiyordu mouse neden olduğunu hatırlamaya çalışıyorum. Sorun ondandır muhtemelen.
800x600 oynadığım için öyle oluyoe zannederdim ben de ancak valorant çöz. ile masaüstü çöz. aynı.
Şu son yama sıkıntılı ama sabırlı olun Riot geri bildirimleri sıkça dinleyen ve çözüme çabuk ulaştıran bir firma eskiden de olmuştu düzeltme yaması yayınlamışlardı.
Evet güncelleme yapana kadar sorunsuz oynuyordum.
Antivirüs programını devre dışı bırakın ve öyle deneyin. Sonuçtan haberdar ediniz. Daha önce benzerini yaşayıp ticket atmıştım.
AV kullanmıyorum.

Az önce aynı durumu ben de yaşadım. Oyunu yönetici olarak çalıştırıp girdim şu an bir sıkıntı yok. Ya da Riot ticket attığım anda çözdü :D

dün gece 00.00 dan sonra yama geldi diyip oyundan attı oyuna tekrar girdiğim de bende aynı sorunla karşılaştım. Mouse umun imlecini kontrol edemiyorum ne yaptıysam düzelmedi oyunu silip baştan tekrar yüklememe rağmen düzelmedi. Bi çözümü olan varsa paylaşabilir mi ?

dün gece 00.00 dan sonra yama geldi diyip oyundan attı oyuna tekrar girdiğim de bende aynı sorunla karşılaştım. Mouse umun imlecini kontrol edemiyorum ne yaptıysam düzelmedi oyunu silip baştan tekrar yüklememe rağmen düzelmedi. Bi çözümü olan varsa paylaşabilir mi ?
Laptop mu kullanıyorsun

Yönetici olarak çalıştırınca iş görüyor bende şu anlık. Deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı