Çözüldü Valorant açıldığında bilgisayar kilitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

PerLias

Decapat
Valorant'ı açmak için kısayola çift tıkladıktan bir süre sonra bilgisayar kilitleniyor. Yeniden başlatınca düzeliyor ama tekrar Valorant'a tıklayınca tekrar kilitleniyor.

Çözüm
Geliyor bazen ise oyundayken sesler gelmiyor fakat drop yemiyorum oyun genel olarak sıkıntılı.

Takılma gibi bir ses geliyorsa hard disk arızalanmıştır. Benim bilgisayarımdan da öyle ses geliyordu formatladım falan bir zaman sonra ses kesildi kendiliğinden.
Bir dk

Sisteminizi PSU dahil yazar mısınız?

AMD Radeon R7 200 series 2 GB GPU, i5 6402p 2.90 GHz Turbo İle 3.50, H110M-S2-CF DDR4 2133MHz Gigabyte anakart, 500 GB HDD WD Black ve WD Blue 230'ar ikisi de, PSU 2 hafta takıldı 300W tam bilmiyorum önceki yanmıştı bu kadar eksik varsa söyle yazayım

Bir dk

AMD Radeon R7 200 series 2 GB GPU, i5 6402p 2.90 GHz Turbo İle 3.50, H110M-S2-CF DDR4 2133MHz Gigabyte anakart, 500 GB HDD WD Black ve WD Blue 230'ar ikisi de, PSU 2 hafta takıldı 300W tam bilmiyorum önceki yanmıştı bu kadar eksik varsa söyle yazayım

Ama bu olaydan önceki gün Valorant açılıyordu ve driverlar güncelledikten sonra yaşandı

Son düzenleme:
Güncellemeler ve buglar çoğalmaya başladı mesela ben PUBG Mobile oynuyordum bilgisayar önceden hiç kasmıyor fakat artık buglar güncellemer geldi ve droplar FPS düşüşleri başladı Valorant birçok FPS oyununda olduğu gibi sıkıntılı durumları var ama Vanguard'ı silip tekrar indirirsin ben yaptım 2-3 aydır sıkıntı yaşamıyorum.

Geliyor bazen ise oyundayken sesler gelmiyor fakat drop yemiyorum oyun genel olarak sıkıntılı.

Takılma gibi bir ses geliyorsa hard disk arızalanmıştır. Benim bilgisayarımdan da öyle ses geliyordu formatladım falan bir zaman sonra ses kesildi kendiliğinden.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı