Valorant açıldığında mouse kilitleniyor

İşletim sistemi
Windows 10

murky_future

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, Valorant oyununu açtığımda mouse imlecim bir anda en sol üst köşeye ışınlanarak orada kalıyor, hiçbir şekilde mouse çalışmıyor, tıklanmıyor, hareket edilmiyor. 3 farklı mouse ile denedim durum aynı. Touchpad çalışıyor. Valorant'ı kapattığım anda hiçbir şey olmamış gibi her şey normale dönüyor.

Yönetici olarak çalıştırıyorum. Özelliklerden de yönetici olarak başlat'ı seçtim. Bende şu an bu şekilde düzgün. Normal açınca kitleniyor hâlâ. Bir de FPS düşüklüğü sorunu var. GTX1650 ile 40 FPS oynuyorum şu an xD.

Vallla sağ olasın bende aynısını yaptım düzeldi. Bunu deneyin bir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Valorant oyununu açtığımda mouse imlecim bir anda en sol üst köşeye ışınlanarak orada kalıyor, hiçbir şekilde mouse çalışmıyor, tıklanmıyor, hareket edilmiyor. 3 farklı mouse ile denedim durum aynı. Touchpad çalışıyor. Valorant'ı kapattığım anda hiçbir şey olmamış gibi her şey normale dönüyor.

Eğer Logitech marka mouse kullanıyor ve G HUB uygulaman açık ise G HUB kapatarak deneyebilirsin, bende düzeldi. Muhtemelen makro hilelerini engellemek için koruma getirmişler. Aynı zamanda farklı bir makro uygulaması da açık ise onları kapatarakta deneyebilirsin.

Bende de aynı şey dün oldu. Sanırım herkese olmaya başladı. Ben çok şey denedim, düzelmedi. Bekledim, kendi kendine düzeldi.

Geri
Yukarı