Valorant acıldıktan sonra siyah simgeler

İşletim sistemi
Windows 10

Numan61

Centipat
Selamünaleyküm hayırlı günler...

Bir zamanlar Valorant yüklüydü, hiçbir sıkıntı yaşamiyordum ama tekrar bugün yükledigim zaman böyle bir şeyle karşilastim. Oyuna girince aşadaki simgeler Discord, Google Chrome gibi simgeleri siyah oluyor. Görev yöneticisi kesinlikle acilmiyor Alt Tab yapip Discord gecmek istedigim zamanda simsiyah bir ekran cikiyor karşima ve mecbur reset atmak zorunda kalıyorum. Güncellemelere vs. baktim her şeyim güncel de güncel...

Dosya Ekleri

• z5231312.jpg
    z5231312.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 110
  • z452121.jpg
    z452121.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 112
Beyler selam sorunu çözdüm galiba.
1.sırasıyla sağ alt Vanguard terst tıkla kapat.
2.sağ alttan gitmedi ise Vanguard logosu gine ters tıkla hayıra bas bu kez gelen uyarıyor sonra gine terst tıkla kapat de evete bas kesin gitcektir.
3.PC kapat oyuna gir oyun buyuk ihtimalle hata verecek yeniden başlat falan diye.
4. PC kapat değil de yeniden başlata bascaksınız.
5.PC acıldıktan sonra direk oyuna gir bütün sorunlar gitcektir bende hepsi düzeldi hem Mic hem siyahlanma.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,

Sorunun çözümüne uzun uğraşlar sonucu ulaştım.

Riot Games'in yapmış olduğu güncelleme ile Microsoft'un Windows güncellemesi yaklaşık olarak aynı tarihe denk geliyor.
Öncelikle Windows + r tuşlarını kullanarak çalıştırı açınız. Winver yazarak enterlayınız. Windows sürümü 20H2 olması gerekmektedir.
Eğer 21h sürümünü kullanıyorsanız bu simge hatasına sebebiyet veriyor.
Aşağıdaki adımları izleyerek 21h sürümünü kaldırarak çözüme ulaşabilirsiniz.
1-başlat menüsü açılır. Windows Update ayarlarına girilir.
2-güncelleştirme geçmişini görüntüle seçeneğine tıklanır.
3-güncelleştirmeleri kaldır seçeneğine tıklanır.
4-açılan menüde 21h sürümünün geldiği Update üzerine sağ Click ile tıklanır ve kaldırılır. Sonrasında bilgisayar yeniden başlatılır.

Merhaba arkadaşlar,

Riot Games'in yapmış olduğu güncelleme ile Microsoft'un Windows güncellemesi yaklaşık olarak aynı tarihe denk geliyor.
Öncelikle Windows + r tuşlarını kullanarak çalıştırı açınız. Winver yazarak enterlayınız. Windows sürümü 20H2 olması gerekmektedir.
4-açılan menüde 21h sürümünün geldiği Update üzerine sağ Click ile tıklanır ve kaldırılır. Sonrasında bilgisayar yeniden başlatılır.

21H ile alak alıbir sorun olsaydı benim yaptığım çözüm işe yaramazdı. Sürümle alakasız. Sorun Vanguard. Onu da kapa aç yapınca düzeliyor. Teşekkürler. <3

Son düzenleyen: Moderatör:
21H ile alak alıbir sorun olsaydı benim yaptığım çözüm işe yaramazdı. Sürümle alakasız. Sorun Vanguard. Onu da kapa aç yapınca düzeliyor. Teşekkürler. <3
Vanguard ile sorunu çözemediğim için bu şekilde çözüm buldum deneyen bir çok arkadaşta bu şekilde çözümlendirebiliyor. Yine valorant tarafından bir güncelleme yapılmalı tabi

Merhaba arkadaşlar,

Ben yapmaya çalıştım fakat orda olan bazı güncellemeler kaldırılmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı