Valorant açılırken mavi ekran veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Vanguard'ı kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi? Valorant son güncelleme ile bu sorunu beraberinde getirdi. Bu arada sorunun devamı durumunda minidumpları paylaşmalısınız.

Vanguard'ı kaldırıp denedim sonuç aynı. Minidump dosyasını atamıyorum, hata veriyor. Mega ve Yandex.Disk'ten aktarmayı denedim, orada da hata veriyor.

WinDbg Preview ile açıp SS'ini atayım dedim. Microsoft Store açılmıyor. Çözümünü içeren videodaki adımları takip ederken de hata veriyor. Anlatacağım işim başından aşkın, atamıyorum :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyaları Windows konumunda kopyalayıp masaüstüne yapıştırın. Hepsini seçip sağ tıklayıp arşive ekleyin ve onu MediaFire veya Google gibi bir bulut servise yükleyip linki paylaşın.

Dosyaları Windows konumunda kopyalayıp masaüstüne yapıştırın. Hepsini seçip sağ tıklayıp arşive ekleyin ve onu MediaFire veya Google gibi bir bulut servise yükleyip linki paylaşın.

Yardımınız için teşekkürler, minidump dosyasını içeren bulut servisi iletiyorum.

Vanguard'ı kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi? Valorant son güncelleme ile bu sorunu beraberinde getirdi. Bu arada sorunun devamı durumunda minidumpları paylaşmalısınız.

Henüz çözüme ulaşamadığım için tekrar konu oluşturma gereği duydum. Vanguard'ı silip geri yüklemek işe yaramıyor. Minidump dosyası MEGA

Bize MEGA sitesinin linkini veriyorsunuz. Dosyayı paylaşmıyorsunuz. Dosyayı paylaştığınız linki kopyalayıp buraya yapıştırın. Alternatif olarak MediaFire kullanabilirsiniz.

Her insan hata yapabilir. Küçük bir hata için özür dilemene gerek yok.

Windows 10 güncelleştirmesi var mı diye kontrol ediniz. Güncelleme gelmiş ise yapınız.

Samsung telefonunu bilgisayara bir süreliğine bağlamayın.

"DISM" komutlarını uygula.

Ekran kartı sürücün güncelliğini kontrol et. Güncel değil ise güncellemelisin.

BIOS sürümünü Version 4211 sürümüne güncelle.

Sorunu kesin olarak oluşturan Riot Vanguard Anti Cheat yazılımıdır.

Her insan hata yapabilir. Küçük bir hata için özür dilemene gerek yok.

Windows 10 güncelleştirmesi var mı diye kontrol ediniz. Güncelleme gelmiş ise yapınız.

Samsung telefonunu bilgisayara bir süreliğine bağlamayın.

"DISM" komutlarını uygula.

Ekran kartı sürücün güncelliğini kontrol et. Güncel değil ise güncellemelisin.

BIOS sürümünü Version 4211 sürümüne güncelle.

Sorunu kesin olarak oluşturan Riot Vanguard Anti Cheat yazılımıdır.
sıkıntının telefondan olduğunu sanmıyorum. interneti bağlamak için telefonu kullanıyorum ve format atmadan önce sorun yoktu. herşey güncel. DISM komutlarını uyguladım. fakat windows güncelleme denetlemesinde (0x80070424) hatası alıyorum ve çözümlerini uygulayıp hatayı almaya devam ediyorum. son olarak mavi ekran verdiğinde altta açılama olarak ''IRQL NOT LESS OR EQUAL'' yazıyordu. yardımlarını bekliyorum

Geri
Yukarı