Çözüldü Valorant açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LimonluLahmacun

Centipat
Daha fazla  
1 saat önce Valorant çalışıyordu, yayın izleyeceğim için kapamıştım. Tekrar girmek için masaüstünden Valorant'a tıklayınca hiçbir şey olmadı. Yeniden başlat falan yapmıştım yine olmadı, sorun sadece Valorant'da mı diye diğer oyunlara girmeyi denedim ve LoL'de dışında diğer oyunlara girdi. Ben de acaba Riot'ta mı bir şey var diye Riot istemcisi ve Riot Client'ı açmaya çalıştım ve yine bir şey olmadı. Bundan 9~ saat önce kardeşim Valorant'a girmişti. Bir hata vermişti ama oyuna girdiği için umursamamıştım. O koddaki yazıyı hatırlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aşağıda bulunan videoya gidin, her şeyi arkadaşın dediği gibi yapın.
Çözüm rehberi, durumu bana haber verin. Eğer sorun çözülürse çözüldü olarak işaretlerseniz mutlu olurum. İyi sosyaller.
Çözüm rehberi, durumu bana haber verin. Eğer sorun çözülürse çözüldü olarak işaretlerseniz mutlu olurum. İyi sosyaller.

Peki. Gitmeden önce dosyalardan girmeye çalışınca şöyle bir şeyle karşılaştım.
resim_2022-07-11_013248190.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Üstteki videoyu izleyin, işlemleri yapın, daha sonra tekrar deneyin.

Sorunum çözüldü, Valorant sorunsuz olarak çalıştı. Zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler :)

Geri
Yukarı