Çözüldü Valorant açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

buzzkill

Centipat
Daha fazla  
Valorant'a tıkladığımda hiçbir şey olmuyor. Arkada Riot Client açılıyor sadece. Sonra ben Riot Client'in içine girip uygulama içinden Valorant menüsüne girdiğimde oyna butonunun renksiz ve çalışmadıgını fark ettim. Vanguard'ı ve Valorant'ı silip yuklememe ragmen sorunum tam anlamıyla çözülmedi. Riot Client'i kapattığımda arkada oyun açıkken kapatamazsınız gibi bir hata alıyorum (bir saniye ekranda kalıyor ve gidiyor) görev yöneticisinde bootstrappackagedgame açık ama ekrana gelen herhangi bir çıktı yok. Yardım eder misiniz?

resim_2022-11-24_205741544.png

resim_2022-11-24_205814177.png

resim_2022-11-24_205845055.png

Sorun Avast kaynaklı değil, Kaspersky kullanıyorum ve aynı sorun bende de mevcut.
Sizinkinin sebebi antivirüs programı olmayabilir, kendi konunuzu açarsanız orada ilgilenebiliriz.

Buradaki durum için aynı şey geçerli değil ama, Reddit'de okuduğum birkaç konuda Avast'ın yeni güncellemesinden sonra aynı hatayı alan kullanıcılarla karşılaşmıştım. Konu sahibi de Avast'ı kaldırırsa sorunu çok yüksek ihtimalle çözülecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sizinkinin sebebi antivirüs programı olmayabilir, kendi konunuzu açarsanız orada ilgilenebiliriz.

Buradaki durum için aynı şey geçerli değil ama, Reddit'de okuduğum birkaç konuda Avast'ın yeni güncellemesinden sonra aynı hatayı alan kullanıcılarla karşılaşmıştım. Konu sahibi de Avast'ı kaldırırsa sorunu çok yüksek ihtimalle çözülecek.

Pardon hocam benim sorunum geçici Valorant ile alakalıymış sanırım, az önce girdim sorun yok.

Pardon hocam benim sorunum geçici Valorant ile alakalıymış sanırım, az önce girdim sorun yok.
Bu yazıyı yazdıktan sonra oyunda sebepsiz kasılmalar var diye çıktım şimdi yine girmiyor :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar gerçekten de Avast ile ilgiliymiş Avast'ı silip yerine Kaspersky kurdum sorunsuz çalışıyor yardımlarınız için teşekkür ederim Avast'ı silmek için bahane arıyordum zaten. Kendisi virüs gibi silmesi bile uzun sürüyor.

Arkadaşlar gerçekten de Avast ile ilgiliymiş Avast'ı silip yerine Kaspersky kurdum sorunsuz çalışıyor yardımlarınız için teşekkür ederim Avast'ı silmek için bahane arıyordum zaten. Kendisi virüs gibi silmesi bile uzun sürüyor.

Kaspersky kullanın, benim sorunum MSI Afterburner yüzündenmiş. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı