Çözüldü Valorant açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

kardanada

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb ram silicon power ,cl 16,3200 -3600 arası mhz idi.
Ekran kartı
rx 6600
Anakart
b560m pro-e
İşlemci
i5 10th gen
Valorant açmayı denediğimde açılıyor gösterip play butonu gri oluyor ama açılmıyor.
Görev yöneticisinde bootstrappackagedgame diye bir uygulama açık kalıyor ve kapanmıyor görev yöneticisinden vb. yerlerden kapanmıyor, sadece PC restart atınca kapanıyor.

Denediğim çözümler ise yeniden yükledim Vanguard'ı ve Valorant'ı olmadı ve vgc diye bir ayarı otomatik yaptım gene olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İndirme hocam gerek yok PC'yi yeniden başlat hemen sonrasında devre dışı bırak Avast'ı ya da artık hangi virüs programıysa açılacak oyun. Sorun tamamen antivirüs programının güvenlik duvarı ile alakalıymış bende yabancı bir forum sitesinden bulabildim.
Riot Repail Tool uygulaması var. Ordan Oyununuzu düzeltmeyi denermisiniz?

Rapor düşüyor mu?

Rapor düşüyor mu?

Rapor hiç düşmüyor uygulama açtıktan sonra yazdığım gibi kalıyor. Bir yine deneyeceğim belki rapor bulurum.

Riot Repail Tool uygulaması var. Oradan Oyununuzu düzeltmeyi dener misiniz?

Tamam deneyiyim.

Rapor düşüyor mu?

1669296289914.png

Hiçbir hata yok gözükmüyor aşağıdakiler eski alakası yok diye biliyorum çünkü 1 gün önce Valorant çalışıyordu şimdi Riot fix tool deneyeceğim.

Riot Repail Tool uygulaması var. Oradan Oyununuzu düzeltmeyi dener misiniz?

1669296262661.png

Riot'un sitesinden bu programı Riot repail tool indirdim start dedim ve yeniden başlattım PC'yi ve hâlâ oyun başlamıyor sorun devam ediyor Riot'a ticket atmayı deneyeyim mi?

Hocam ticket atın.

Hata neyden kaynaklı bu arada?

Hata neden kaynaklı bu arada?

Hâlâ bilmiyorum hocam. Bir tane var hocam sorun diye, lisans sorunu yazıyor olay görüntüleyicisinden baktığımda ama Valorant ile ilgisi var mı bilmiyorum.

Hocam yaklaşık 28 saattir bu sorunla uğraşıyorum hiç uyumadım. Format atıp tekrar kurdum oyunu falan sırf sana çare olsun diye üye oldum yazıyorum. Antivirüs programı ne kullanıyosun?

Hocam yaklaşık 28 saattir bu sorunla uğraşıyorum hiç uyumadım format atıp tekrar kurdum oyunu falan sırf sana çare olsun diye üye oldum yazıyorum antivirüs programı ne kullanıyosun?

Avast var hocam başka indireceğim ama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı