Valorant AFK nedeniyle 1 ay ban yemek

kuanbey

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar sorunum başlıktaki gibi, LGS öğrencisi olduğum için arada AFK kalmam gerekiyordu. Sınav bitti bir rahatlayayım Valorant gireyim dedim ve elektrikler gitti. Ben de malum laptop kullandığım için kapanmadı Alt+F4 attım onu atarken bile sordu "karşılaşmadan ayrılacak mısın?" diye. İşte her neyse akşam elektrik geldi Valorant'ı açayım dedim ve 1 ay uzaklaştırılmışım. Ticket atsam yardım ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorunum başlıktaki gibi, LGS öğrencisi olduğum için arada AFK kalmam gerekiyordu. Sınav bitti bir rahatlayayım Valorant gireyim dedim ve elektrikler gitti. Ben de malum laptop kullandığım için kapanmadı Alt+F4 attım onu atarken bile sordu "karşılaşmadan ayrılacak mısın?" diye. İşte her neyse akşam elektrik geldi Valorant'ı açayım dedim ve 1 ay uzaklaştırılmışım. Ticket atsam yardım ederler mi?
Evet ederler, durumunu güzel nazik bir dille anlat.

Evet, robot olarak mesaj istemediğini de yazarsan insan olarak geri dönüş yaparlar.

Arkadaşlar sorunum başlıktaki gibi, LGS öğrencisi olduğum için arada AFK kalmam gerekiyordu. Sınav bitti bir rahatlayayım Valorant gireyim dedim ve elektrikler gitti. Ben de malum laptop kullandığım için kapanmadı alt+F4 attım onu atarken bile sordu "karşılaşmadan ayrılacak mısın?" diye. İşte her neyse akşam elektrik geldi Valorant'ı açayım dedim ve 1 ay uzaklaştırılmışım. Ticket atsam yardım ederler mi?

Hayır etmezler bence. Öncekilerde bilerek çıktığın için yardım etmezler ama son çıktığında elektrik gittiği için olabilir.

Oyuna bile giriş yapamıyorum eşleştirme banı değil.
Dediğim gibi eşleştirme falan farketmiyor şu şekilde cevap verip:

Blitzcrank Bot
Dün saat 19:37
Merhaba, ajan.
Bize yazmana çok sevindik. Sistemlerimiz, oyun içindeki olumsuz davranışların nedeniyle kısıtlama cezası aldığını gösteriyor. Kısıtlamanın bitişine dair gün ve saat bilgisini istemci içerisinden görüntüleyebilirsin.
Şu anda kısıtlamaya dair daha fazla bilgi sunamıyoruz.
VALORANT'ta, her oyuncunun en iyi oyununu ortaya koyabileceği bir ortam oluşturabilmek için sistemlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu da platformumuzda yaşadığın deneyimlerde güvenliği, adaleti ve aradaki iletişimi temin etmemiz gerektiği anlamına geliyor. Görevin ne olursa olsun, diğer oyuncularla saygı çerçevesinde iletişim kurmanı rica ediyoruz. Cezalandırma sistemiyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu makaleye göz at: VALORANT'taki Davranışların Tespiti ve Ceza Güncellemeleri

Konuyu çözüldü işraretliyor.
Kişinin geçmişi değil, şu anki banına bakıyorlar, eğer gerçekten kesinti varsa açıyorlar.
Ozaman benim banım 7 saaten neden 90 saate yükseldi?

Yeni konular

Geri
Yukarı