Valorant aim geliştirme

Helliantv'nin videousunu izliyebilirsin.
7 günde cidden yüksek bir aim seviyesine gelinir mi
Elmas ligindeyim şu an. Maçlara girmeden önce 10-15 dakika ölüm maçı oynarım. Ekipman, monitör, düzgün bir internet, güzel bir bilgisayar FPS oyunları için önemlidir. Pozisyon bilgisi, zamanlama gibi etkenler ise aim'i tamamlayan unsurlardır. Aiminizi ölüm maçı oynayarak, maçlara girerek, tarayıcı üzerinden aim antrenmanları yaparak geliştirebilirsiniz. Diğer saydıklarımı ise profesyonel maçları ve yayıncıları izleyerek öğrenebilirsiniz.
Sence günde 1 saat ısınıp dereceli mac mi gireyim.Yoksa birkaç hafta full poligon,deatmatch oynayıp.Dereceli maç girmeye mi basliyim

75Hz'de ne gibi dezavantaj olur.

7 Günde cidden yüksek bir aim seviyesine gelinir mi?

Tabii ki de gelinir ben 2 yıl boyunca hellian TV'nin CS:GO antrenmanını yaptım büyük ölçüde katkısı oldu artık valoya başladım sanırım CS'deki aim alışkanlığımdan dolayı bana çok kolay geliyor spraydir adam vurmaktır kolay valoda en önemlisi karakter skilleri ama önceden FPS geçmişin yoksa kesinlikle hellian TV'nin videousunda dediklerini uygula sonra skiller.
Böyle bir dez avantaj olur hocam ama @GerginGörünüşlüAdam dediği gibi bilek çok daha önemli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aim geliştirmek bulunduğun kademeye göre aylar/yıllar alabilecek bir olay. Bu işin altın sırrı dm'den, yani ölüm maçından geçiyor. Düzenli olarak dm oynayan bir oyuncu sürekli olarak gelişim gösterir. İstikrarlı bir şekilde çalışırsan mutlaka geri dönüş alırsın. Ekipman çalışma ve becerinin yanında çok çok küçük bir yüzdeye sahip FPS oyunlarında. Aim'i iyi bir oyuncu her ekipmanda küçük kayıplar da yaşasa iyi bir performans gösterir.

Gümüş elosunda bir oyuncuyum. Aimim gümüş elosunda ki biri gibi. Aimimi en az plat-elmas elosundaki birinin aimine taşımak istiyorum. Bunun için ne yapmalıyım? Gunde kaç saat oyun oynamaliyim ve kaç hafta-ay çalışmaliyim?

Bak kas hafızanın çok iyi olması lazım. Ani flickleri düşünmeden kaslarının yapması lazım. Poligona gir zor moda al orada 25+skor yapmaya çalış. Aimlab gibi uygulamalar sana yardımcı olur.

Geri
Yukarı