Valorant aim geliştirme

ardazzers3

Decapat
Daha fazla  
Valorant'ta artık aimimi gelişmesini istiyorum yıl olmuş 2023 hala Gold'larda takılıyoruz. Bir Aim Lab'da antrenman yapıyorum sonra da poligonda ama çok uzun sürüyor antrenman yani 2 saatten fazla neredeyse hatta ben düsürerek yapıyorum bu antrenmanları normalde daha uzun sürerdi. Hani gelişeceğimi bilsem yaparımda bilemiyorum. Şu an Gold 3'üm yaklaşık 3-4 gündür düzenli olarak yapıyorum hedefimde dia-yücelik arası bir elo ama yücelik olmak istiyorum. Ne kadar zamanda gelişirim? Ne zaman olurum yücelik? Ya da bu antrenman geliştirir mi? Gelişmek için başka ne yapmam lazım? Yani antrenmanları biraz kısmak istiyorum çünkü gerçekten çok uzun sürüyor ve gerçekten sıkıcı oluyor yani tek bir yere bakmaktan bir süre sonra odaklanamıyorum ve çok sıkılıyorum yani 1-1.5 arası olsa iyi olurdu fakat öyle gelişebilir miyim bilmiyorum?

Antrenman;
3 X strafetrack.
7 X switchtrack.
7 X headshot.
3 X headshot reflex.
3 X motionshot.
3 X spidershot.
20 X gridshot.
30 dk poligon.
30 dk DM. (Aim Lab antrenmanın uzun hali)

3 X strafetrack.
5 X switchtrack.
5 X headshot.
3 X headshot reflex.
3 X motionshot.
3 X spidershot.
5 X gridshot.(benim yaptığım)
Poligon = 5dk kafa takibi-5 dk One tap-çift One tap-flick 25-25-Sage wall peek- spray.
10 DM.

Valorant'ta artık aimimi gelişmesini istiyorum yıl olmuş 2023 hala Gold'larda takılıyoruz. Bir Aim Lab'da antrenman yapıyorum sonra da poligonda ama çok uzun sürüyor antrenman yani 2 saatten fazla neredeyse hatta ben düsürerek yapıyorum bu antrenmanları normalde daha uzun sürerdi. Hani gelişeceğimi bilsem yaparımda bilemiyorum. Şu an Gold 3'üm yaklaşık 3-4 gündür düzenli olarak yapıyorum hedefimde dia-yücelik arası bir elo ama yücelik olmak istiyorum. Ne kadar zamanda gelişirim? Ne zaman olurum yücelik? Ya da bu antrenman geliştirir mi? Gelişmek için başka ne yapmam lazım? Yani antrenmanları biraz kısmak istiyorum çünkü gerçekten çok uzun sürüyor ve gerçekten sıkıcı oluyor yani tek bir yere bakmaktan bir süre sonra odaklanamıyorum ve çok sıkılıyorum yani 1-1.5 arası olsa iyi olurdu fakat öyle gelişebilir miyim bilmiyorum?

Antrenman;
3 X strafetrack.
7 X switchtrack.
7 X headshot.
3 X headshot reflex.
3 X motionshot.
3 X spidershot.
20 X gridshot.
30 dk poligon.

3 X strafetrack.
5 X switchtrack.
5 X headshot.
3 X headshot reflex.
3 X motionshot.
3 X spidershot.
Poligon = 5dk kafa takibi-5 dk One tap-çift One tap-flick 25-25-Sage wall peek- spray.
10 DM.
Okadar abartıya gerek yok 20dk poligonda takıl 3dm 1derecesiz başlarsın (ben gümüş 3 üm haftada 3 kere fln girmeme ragmen birazda bilek istiyor oyun)

Hocam bu işte böyle çalışma yapıyorsan profesyonelsindir eğer goldsan zaten kapasiten golddur her işi mükemmel yapan biri gördün mü?

Hocam bu işte böyle çalışma yapıyorsan profesyonelsindir eğer goldsan zaten kapasiten golddur her işi mükemmel yapan biri gördün mü?
yılların tecrübesi lazım 2 3 senede olcak iş değil o

Kardeşim bir immo olarak konuşuyorum ben Ranked'a hazırlanırken 10 dk poligon 30 dk DM atıyorum bana yetiyor oyunu oynadıkça tecrûbe kazanıyosun ayrıca oyun sadece aim değil beynini kullanarak aimi iyi olan birinden daha çok kill alabilirsin.

Yılların tecrübesi lazım 2 3 senede olacak iş değil o

Haklısında bro şu an Valorant'ta immo radi olanlar hepsi CS ile baslamadı çoğu bu oyunda gelistirdi aimini oda tek oyunla olacak is değil takviye yaparak yani antrenman yaparak falan immo olmuslardır ben sadece oyun oynayıp immo olan birisinin olduğunu sanmıyorum.

Kardeşim bir immo olarak konuşuyorum ben Ranked'a hazırlanırken 10 dk poligon 30 dk DM atıyorum bana yetiyor oyunu oynadıkça tecrûbe kazanıyosun ayrıca oyun sadece aim değil beynini kullanarak aimi iyi olan birinden daha çok kill alabilirsin.
tamamda kanka immo olmak için neler yaptın orası önemli

Tamamda kanka immo olmak için neler yaptın orası önemli.

Dediğim gibi ekstra bir şey yapmadım eskiden CS oynuyordum Valorant'ya geçtikten sonra her ranked a girerken 10 dk poligon 30 dk DM.

Antrenman;
3 X strafetrack.
7 X switchtrack.
7 X headshot.
3 X headshot reflex.
3 X motionshot.
3 X spidershot.
20 X gridshot.
30 dk poligon.

3 X strafetrack.
5 X switchtrack.
5 X headshot.
3 X headshot reflex.
3 X motionshot.
3 X spidershot.
10 DM.

Adam 2 saate poligon da takılıyor 😂 ben 1 2 el tam gaz girip dereceli giriyorum, wallahi Gold 2'ten gümüş 2'ye düştüm hep takım arkadaşlarım çöp.

Ama yaptığın pratikleri her gün yaparsan illa kas hafızan gelişir ve rankın yükselir.

Yeni konular

Geri
Yukarı