Valorant aim geliştirme

Tecrübeli olduğum söylenemez ama tecrübeli bir CS oyuncusuydum bol bol DM at CS de öyle değildi ama Valorant DM'si yararlı ve oynaman lazim bayağı bir zaman vermen lazim ki oturakli bir aimin olsun. Poligonda da zaman geçirebilirsin. Oynamandan kastım da ranked atman lazım elo yükseldikçe gelişiceksin

Tecrübeli Valorant oyuncuları bizim gibi acemilere yardımcı olursa sevinirim.
Nasıl geliştiricez bu AI mi? 🥲

Elmas oyuncusuyum. Aimlab ve oyunun kendi antrenman sahasında çalış. Hemen etkisini göstermez ama 1 ay içinde gözle görülür fark oluşur. Başka oyunlar oynuyorsan Hassasiyetini neredeyse aynı yapmaya çalış. Elbette biraz fazla oynaman gerekecek.

Aim Lab diye bir aim geliştirme oyunu var, eğer gerçekten hızlı bir şekilde geliştirmek istiyorsan bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. İndirmeden önce bir kaç Aim Lab ile ilgili videolar izlemenizi tavsiye ederim. Kolay gelsin...

Günde 15 30 dakika aimlab çalışıyorum, scream ve immortal valorant prac kullandığım listelerin ismi. Sonra poligona giriyorum 100 bot vuruyorum sonra orta zorlukta 30 bot vuruyorum birkaç sefer, ardından dm giriyorum bir kaç maç. Sıkıcı olsa da aim geliştirme de etkisi oluyor. Birde önemli olan kendine uygun dpi ve oyun içi sens ayarlarını bulabilmek.

Geri
Yukarı