Valorant aim nasıl geliştirilir?

Osu ya da Aim Lab oynamanı şiddetle tavsiye ederim ;).

Bunların hiçbiri aim geliştirmez poligon da bot vurup flick antrenmanı sonrasında 2-3 tane DM atması yeterli.

Selam. Hemen konuma girmem gerekirse;
Bundan 1 sene önce CS'den sıkılıp Valorant'ya geçmem istedim dedim. Csdeki mantik ile rahat elmas olurum diyordum çünkü csdeki nova 1 rankima ve aime güveniyordum. Ancak işler öyle gitmedi sezon bittiğinde demir 2 deydim bayağı bir moralim bozulmuştu açıkçası daha sonra poligonda DM de biraz takila takila bir şeyler öğrenip gümüş oldum ve bugün itibari ile Gold oldum. Gamesensim iyi rakip takimi analiz edip ne yapacaklarini tahmin edebiliyorum takimca bol bol info veriyorum. Ancak problem şu daha doğrusu Gold olduğumda fark ettiğim şey şu, benim rankim Gold ama aimmim gümüş bunu düzeltmek için hellian in aim geliştirme videosunu izledim evet fark ettirdi ama o kadar çok fark ettirmedi urcan diye bir kanalin aim ve rank önerisi videolarini izledim onlarda pek işe yaramadi. Millet aninda bir yerlere cross koyup aninda kafadan vuruyor. Ben ise en az 2 saniye geçmesi gerekiyor ki kafasina vurabileyim aimmi nasıl geliştirebilirim? Önerileriniz ne olur?

Ne kadar hellian aim antrenmanı yaptınız?

AimLab'i sadece ısınmak için kullanıyorum. Birde peek atmayı öğrenmek için. Seninde öyle kullanmanı öneririm.

Öncelikle, rahat olduğun sensi bul. Aimlab bunun için biçilmiş kaftan çünkü sürekli aim alıyorsun, en sonda da grafik şeklinde gösteriyor. Mesela çok fazla rakibin ilerisine çeviriyorsan sensini biraz azalt. Gerisinde kalıyorsa aimin, sensini arttır.

Daha sonra, günlük 1-2 oyun DM, 1 rekabetçi at. Kaybetmekten korkma. Eğlenmene bak. Gelişmeyi falan boşver. zaten yavaşça gelişeceksin.

Birde, sevdiğin karakteri sevdiğin tarzda oyna. Ben battlesage oynuyorum çok sevdiğimden. Diğer karakterlere göre takıma çok daha fazla artı katıyorum oynarken.

Birde, Gold elo smurflerin mekanı. Ondan aimin aslında düşündüğünden daha da iyi olabilir. Çok kötü bir aime sahibim, kendi düşüncem bu. Ama Elmasta 15-18 arası vurabiliyorum.

Osu ya da Aim Lab oynamanı şiddetle tavsiye ederim ;).

Aim
Bunların hiçbiri aim geliştirmez poligon da bot vurup flick antrenmanı sonrasında 2-3 tane DM atması yeterli.

Ne kadar hellian aim antrenmanı yaptınız?

2 hafta kadar sonra biraktim urcan diye bir adamin videosundaki antrenmani yaptim miagami mi metotu deniyor onu da 1-2 aydir yapiyorum.

Aim Lab'i sadece ısınmak için kullanıyorum. Bir de peek atmayı öğrenmek için. Seninde öyle kullanmanı öneririm.

Öncelikle, rahat olduğun sensi bul. Aim Lab bunun için biçilmiş kaftan çünkü sürekli aim alıyorsun, en sonda da grafik şeklinde gösteriyor. Mesela çok fazla rakibin ilerisine çeviriyorsan sensini biraz azalt. Gerisinde kalıyorsa aimin, sensini arttır.

Daha sonra, günlük 1-2 oyun DM, 1 rekabetçi at. Kaybetmekten korkma. Eğlenmene bak. Gelişmeyi falan boş ver. Zaten yavaşça gelişeceksin.

Bir de, sevdiğin karakteri sevdiğin tarzda oyna. Ben battlesage oynuyorum çok sevdiğimden. Diğer karakterlere göre takıma çok daha fazla artı katıyorum oynarken.

Bir de, Gold elo smurflerin mekanı. Ondan aimin aslında düşündüğünden daha da iyi olabilir. Çok kötü bir aime sahibim, kendi düşüncem bu. Ama elmasta 15-18 arası vurabiliyorum.

800 / 0.8 oynuyorum rakibi bazen çok sağana götürüyorum bazen tam hiza bazen de çok sola pek analmadim o konuyu. Sevdiğim karakter değil de daha çok en çok line up bildiğim Viper kj ve Breach oynamayi tercih ediyorum.

Aim

2 hafta kadar sonra biraktim urcan diye bir adamin videosundaki antrenmani yaptim miagami mi metotu deniyor onu da 1-2 aydir yapiyorum.

800 / 0.8 oynuyorum rakibi bazen çok sağana götürüyorum bazen tam hiza bazen de çok sola pek analmadim o konuyu. Sevdiğim karakter değil de daha çok en çok line up bildiğim Viper kj ve Breach oynamayi tercih ediyorum.
O zaman kas hafızası sorunun var. Sürekli farklı oyunlar oynar mısın?

Aim

Evet aim geliştiren şeyler bunlar???

Bir süre Oblivity kullanmanızı öneririm belki de hala size uygun mouse hassasiyetini bulamamışsınızdır.

Geri
Yukarı