Valorant aim nasıl geliştirilir?

junglerules

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, uzun bir süre ara vermiştim Valorant'a ama yaklaşık 6-7 ay devamlı oynamak istiyorum o yüzden kendimi de geliştirmek istiyorum.
Sizin de bildiğiniz, uygulayıp verim aldığınız aim geliştirme antrenmanları var mıdır?

Oynayarak gelişir.
Hocam oynayarak nasıl gelişecek?

Merhaba, uzun bir süre ara vermiştim Valorant'a ama yaklaşık 6-7 ay devamlı oynamak istiyorum o yüzden kendimi de geliştirmek istiyorum.
Sizin de bildiğiniz, uygulayıp verim aldığınız aim geliştirme antrenmanları var mıdır?
Aim antremanları oluyor, ona bakmanı öneririm. Ayrıca kendine uygun crosshair vs. bulmanda sana fayda sağlayacaktır.

Hellianın aim antrenmanını yapabilirsin parkur kısmını es geçip.
Hellian her yerde kendini belli ediyor. Bundan tam 3 yil önce hergun duzenli olarak Hellian'in CSGO aim antrenmanini yapiyordum.

Aim de önemli fakat oyun bilgisi daha önemlidir bu yüzden poligonu falan boş ver direk oyun oyna derecelide kendini ne kadar zorlarsan öyle gelişirsin hem aimin hem oyun bilgin gelişir. Nasıl pozisyon alınır, tetik disiplini, atış teknikleri böyle şeyler oyun içinde gelişir o yüzden en iyisi dereceli oyna kendine düzgün bir ekip bulmakta gelişmende büyük rol oynar. Ayrıca combatry ve Loopy'nin bir Radiant nasıl düşünür serisini izlemenizi öneririm.

Son düzenleme:
Hocam oynayarak nasıl gelişecek?

Aim antrenmanları oluyor, ona bakmanı öneririm. Ayrıca kendine uygun Crosshair vs. bulmanda sana fayda sağlayacaktır.

Ben CS oyuncusuyum oyunu açtığımda ilk önce aim kasıyorum. Yani antrenman yapabilir bir de kendine ait Crosshair oluşturup ona alışması gerek.

Aim Lab çok işe yarıyor 30dakika ciddi alıştırma yap sonra ortalığın içinden geç.

En iyisi bence ölüm maçı atarak çünkü gerçeğe en yakını onlar oluyor.

CS oynadıktan sonra Valorant geçince direkt yok ediyorsun rakibi.

Valorant'ta bence rakibi vurması görmesi vb. CS:GO'ya göre çok daha basitleştirilmiş kolaya indirgenmiş.

Geri
Yukarı