Valorant aim nasıl geliştirilir?

Özellikle Valorant gibi FPS oyunlarında donanım her şeydir. Kaç FPS alıyorsun, monitörün kaç Hz?

Merhaba, 280Hz 0.5ms monitörüm var. 400 FPS alıyorum fakat oyun içerisinde inişler oluyor. Sabit 280Hz değeri alamadığım için işe yaramıyor olabilir mi?

Yani bana kalırsa yüksek DPI düşürmeni tavsiye ederim sens kâfi gibi.

1600 X 0.27 nasıldır hocam? Ben düşük senste kendimi hiç rahat hissedemiyorum. O yüzden biraz yüksek tercih ediyorum.

Merhaba, 280Hz 0.5ms monitörüm var. 400 FPS alıyorum fakat oyun içerisinde inişler oluyor. Sabit 280Hz değeri alamadığım için işe yaramıyor olabilir mi?
Sanmıyorum. Donanımınız bir FPS oyunu için fazlasıyla, hatta profesyonel derecede yeterli.
Oyuna daha fazla vakit ayırın, dereceli girmeden önce aim çalışın. Oynadıkça daha da iyileşirsiniz.

Özellikle Valorant gibi FPS oyunlarında donanım her şeydir. Kaç FPS alıyorsun, monitörün kaç Hz?

300 FPS üstü alıyorum MSI B560M i7 11700KF ASUS Dual 4060 8 GB var 60Hz ASUS monitör var onu değişeceğim Preo MG16 mouse Logitech G710+ klavye.

300 FPS üstü alıyorum MSI B560M i7 11700KF ASUS Dual 4060 8 GB var 60Hz ASUS monitör var onu değişeceğim Preo MG16 mouse Logitech G710+ klavye.
Monitörünüzü 144hz ve üstü bir monitörle değiştirdikten sonra oynayışınıza epey etki eder. Yani tabii gümüşten elmasa falan fırlamazsınız ama etkili olur bayağı.
Diğer donanımlara gelecek olursak, farenizi kesinlikle değiştirmeniz lazım; Klavye idare eder ki zaten bir FPS oyunu için klavye kalitesi fazla önemli değildir; Kulaklığı belirtmemişsiniz.

Monitörünüzü 144Hz ve üstü bir monitörle değiştirdikten sonra oynayışınıza epey etki eder. Yani tabii gümüşten elmasa falan fırlamazsınız ama etkili olur bayağı.
Diğer donanımlara gelecek olursak, farenizi kesinlikle değiştirmeniz lazım; klavye idare eder ki zaten bir FPS oyunu için klavye kalitesi fazla önemli değildir; kulaklığı belirtmemişsiniz.

Kulaklık yeni aldım BlackShark V2 evet monitör ve mouse değişeceğim net bu klavyeyide sadıp Redragon Dark avenger ya da Redragon K552 almayı düşünüyorum.

Valorant oynuyorum aimimi geliştirmek istiyorum aimlabs kullanıyorum şu an ne yapabilirim? En yüksek rank Gold 2 şu an Silver 3'e düştüm ne yazık ki ne yaparım bir de bazen bir el 30 diğer el 12 falan vuruyorum günden güne değişiyor aimim ne yapacağım bilen var mıdır? Rank atlayıp nasıl HS One tap aim geliştiririm.

CS2 gir aimbotz gir 25k bot öldür Valorant gir 1 el ölüm kalım maçı sonra xantares V2 oluyorsun.

Geri
Yukarı