Valorant aim ve spray geliştirme

qreand

Hectopat
Arkadaşlar MOBA'dan FPS'e geçtim, bazı oyunlar 30 35 vururken bazen 3 zor vuruyorum, uzaktaki rakipleri vurma konusunda da çok iyi değilim. Aim ve sprayimi nasıl geliştirebilirim?
Aim Lab da tavsiye ettiğiniz eğitimler hangisi? Bir playlist varsa atarsanız sevinirim.

kendi videom sana da yardımcı olacağını düşünüyorum dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öyle birşey yok, FPS oyunlarında daha çok oynayarak daha iyi oynayabilirsiniz.
Bir antrenmanda 1000 bot vurmakla bir oyunda 15 adam vurmanız size aynı katkıyı sağlamaz. Böyle birşey var.

Şahsen ben CS GO için günde 5000 bota yakın vurarak ciddi anlamda aimimi geliştirmiştim. Aim Lab denilen uygulamayı 20 saate yakın kullandım. Önerilen sekmesindeki antrenmanlar güzel fakat benim kendi görüşüm Valorant poligonun daha etkili olacağı yönünde. Poligonda spray yapabileceğiniz bir hedef tahtası ve aim geliştirebileceğiniz bir bot vurma modu var. Aim lab yerine onu tavsiye ederim.

Bir antrenmanda 1000 bot vurmakla bir oyunda 15 adam vurmanız size aynı katkıyı sağlamaz. Böyle birşey var.

Şahsen ben CS GO için günde 5000 bota yakın vurarak ciddi anlamda aimimi geliştirmiştim. Aim Lab denilen uygulamayı 20 saate yakın kullandım. Önerilen sekmesindeki antrenmanlar güzel fakat benim kendi görüşüm Valorant poligonun daha etkili olacağı yönünde. Poligonda spray yapabileceğiniz bir hedef tahtası ve aim geliştirebileceğiniz bir bot vurma modu var. Aim lab yerine onu tavsiye ederim.
Sizin dediğinizle, benim dediğim aynı şeye çıkıyor. 100 Maç oynayıp 5000 Adam vursa, onun da aimi gelişebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı