Valorant aimi yorumlama

yigesmry

Femtopat
Daha fazla  
Gümüş 2-3 eloları arasında oynuyorum. 1 aylık bir aim geliştirme yapacağım fakat sadece 1 mod kullanacağım bunu yapmak için. Bakalım ne olacak.
Yüksek elo arkadaşlarımızın tavsiyelerini bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Gümüş 2-3 eloları arasında oynuyorum. 1 aylık bir aim geliştirme yapacağım fakat sadece 1 mod kullanacağım bunu yapmak için. Bakalım ne olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kral diğer hedefe sıkmaya doğru elini kaydırırken ateş etmeyi bıraksan iyi olucak.🙂

Aimi çöp olup gümüşün çok daha üstünde oynayanlar var, mapleri ve karakterleri iyice öğrenin ve yanınıza arkadaş bulun. Aiminiz kötü gözükmedi bana.

Aimi çöp olup gümüşün çok daha üstünde oynayanlar var, mapleri ve karakterleri iyice öğrenin ve yanınıza arkadaş bulun. Aiminiz kötü gözükmedi bana.

Aslında başlıkta 30 günlük aim geliştirme serüvenim yazacaktım fakat sonradan aklıma geldi 1. gün bugün umarım gelişirim :)

Sana bir tavsiye vereyim; iki kere %90 isabet oranıyla oyna, eğer %90 isabet yapamıyorsan daha yavaş vur bir şey olmaz. Bunu yaptıktan sonra 3.'de hızını yavaş yavaş arttır.

Ben 1 buçuk haftadır her gün 10-15 dakika bu görevi yapıyorum. İlk başlarda skorum 50-55k idi, şu anda 65k yapıyorum ve rekorum 70k. İlk başladığımda demir 3tüm ve bronz 3e çıktım.

Sana bir tavsiye vereyim; iki kere %90 isabet oranıyla oyna, eğer %90 isabet yapamıyorsan daha yavaş vur bir şey olmaz. Bunu yaptıktan sonra 3.'de hızını yavaş yavaş arttır.

Ben 1 buçuk haftadır her gün 10-15 dakika bu görevi yapıyorum. İlk başlarda skorum 50-55k idi, şu anda 65k yapıyorum ve rekorum 70k. İlk başladığımda demir 3tüm ve bronz 3E çıktım.
şu an videodakinden biraz daha hızlı çıkarabildiğim skor bu elim ısınık değildi fazla videoda
1621268089167.png

Son düzenleme:
şu an videodakinden biraz daha hızlı çıkarabildiğim skor bu elim ısınık değildi fazla videoda
Eki Görüntüle 1027866
Size tavsiyem ayarlardan silahın görünürlülüğünü kapatın ve video ayarlarından topları vurunca çıkan efekti (adını şimdi hatırlamıyorum ama siz ayarın ismini gördüğünüzde anlarsınız) kapatın daha iyi olur.

Geri
Yukarı